1 OCAK 2021 İZMİR ALTILI TAHMİNİ

1 OCAK 2021 Cuma 1. Yarış günü olan İzmir Şirinyer Hipodromu‘nda 7 Koşulu at yarışı programı bulunmaktadır. Altılı Ganyan oyunu 2. Koşu ile saat 18:00‘de başlayacaktır. Günlük, ücretsiz at yarışı tahminlerini paylaştığımız sitemizde, sizlere sunulan kurguların yanısıra oluşturduğunuz altılı ganyan tahminlerinizi aşağıdan yorum bölümünden göndererek katkı sağlayabilirsiniz.

 

2. Koşu: 4 Yaşlı 8 Arap atın katılacağı MAIDEN/DHÖW mücadele ile İzmir’de Altılı Ganyan‘ın başlangıç startı verilecektir. 1600 metrelik kum pistte yapılacak ve 60.000 TL birincilik ikramiyesi bulunan zorlu sınavda;

Koruduğu formuyla 7 – OĞLUMCAKO‘yu günün ilk bankosu olarak kuponlara önereceğiz. 

7 TEK

3. Koşu: 4 ve Yukarı İngilizlerin ŞARTLI-3/X-1 koşusu ise Beşli Ganyan oyununun başlangıç ayağını oluşturacaktır. 2100 metrelik uzun mesafeli kum pistte gerçekleştirilecek mücadelede;

Son startında ki başarısı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran 9 – GÜRSUHAN sevdiği pist ve mesafede günün bir diğer bankosu olarak önerimizdir.

9 TEK

4. Koşu: 4 Yaşlı Arapların ŞARTLI-4/DHÖW yarışıyla birlikte Dörtlü Ganyan‘ın başlangıç startı verilecektir. 1400 metrelik kum pist üzerinde seyredeceğimiz koşuda; Birincilik ödülü 54.000 TL olarak belirlenmiştir.

Genel durumları iyi olup, son koşularında ki başarıları ile bu yarışa girecek 6 safkanın kuponlarda ayrımsız bir şekilde değerlendirilmesi taraftarıyız… Kısaca bu ayağı HEPSİ diyerek geçebilirsiniz.

HEPSİ (6 safkan)

5. Koşu: 3 Yaşlı 5 İngiliz safkanın 1400 metrelik kum pist üzerinde ki ŞARTLI-3/Dişi/X koşusuyla 2. Üçlü Ganyan oyunu başlayacaktır. Dişilerin olduğu bir mücadele ve safkanların yine eşit güce sahi olmalarından ötürü seçim yapılması riskli bir koşu daha… Burayı da kapatalım, kafamız rahat etsin. İlk iki ayak bankolarımız mevcut nasıl olsa… Gelirse bu şekilde gelmezse nasip. Bu ayağı da HEPSİ diyoruz…

HEPSİ (5 safkan)

6. Koşu: Program üzerinde ki bir diğer MAIDEN/DHÖW koşu ile Altılı Ganyan oyununun tabela ayağı ekranlara gelecektir. 60.000 TL ödüllü bu mücadeleye; 4 Yaşlı 8 Arap atı katılacak olup, 1600 metrelik kum pist üzerinde birincilik çekişmesi gerçekleştirilecektir.

Başarılı yarışları ve bitiriş dereceleriyle 6 – TOYGU ve 4 – OĞUZ ŞAH ikilisi bu ayağın kapalısı olarak düşündüğümüz isimleridir.

6-4

7. Koşu: 4 ve Yukarı Arapların bir araya geleceği ŞARTLI-2/DHÖW/X-1 mücadelesiyle Şirinyer Hipodromu’nda günün kapanış ayağı ekranlara gelecektir. 1900 metrelik kum pistte seyredeceğimiz koşuda;

2.19.64‘lük dereceye sahip olan 4 – ÖZÇOCUK koruduğu formuyla ilk sırada yer vereceğimiz isimdir… Rakipleri olarak; 8 – VASEEM , 3 – BÜTÜNAY , 2 – BAŞKAYNAK ve 1 – TUĞTEKİN‘i geniş kurgularda değerlendirmenizi önereceğiz.

4 // 8-3-2-1

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Open chat
Totobogiris.org