10 Haziran 2021 Perşembe Günün Yüksek Puanlı Atları

10 Haziran 2021 Perşembe Günün Yüksek Puanlı Atları

Perşembe günü koşulacak yarışlarda Bültenlerde öne çıkan atları açıklıyoruz.Fotomaç Tempocu ve Fanatik Hipodrom Yarış programındaki 100-95-90-85 puanlı atları paylaşıyoruz.

Fotomaç Tempocu ANKARA Programı nda At yarışı programında öne çıkan atlar

1 KOŞU : 2 – ÇAKIRLAR ,3 – DENSO ,4 – MYSTIC POWER ,8 – THE ESCAPE

2 KOŞU : 1 – PEKALP ,2 – KIZIL EJDER ,3 – ÖZAYDIN ,4 – TORTUM

3.KOŞU : 1 – LUMINESCENCE ,2 – ARDAŞAH ,3 – EXPECTANCY ,4 – MONTEVERDE

4.KOŞU : 2 – FIRATIN ÖFKESİ ,4 – ŞEF NURİ ,5 – ÜNALAMCA ,13 – YÜCELİR

5.KOŞU : 2 – TRIPLE HUGE ,3 – HAFOCAN ,5 – COMANDAT ,9 – TOUCH OF CLASS

6 KOŞU : 1 – BUNİYABİR ,3 – GÖKÇEBAYIR ,6 – FIRTINALI DENİZ ,7 – HAZİNEM

7 KOŞU : 1 – ANGEL OF LUCKY ,2 – RISE UP ,3 – ROYAL EAGLE ,4 – ÜNLÜ MY DAUGHTER

8 KOŞU : 1 – END OF THE ROAD ,5 – KEREM KHAN ,6 – ANGEL ALYA ,7 – MUCİZE KIZ

9 KOŞU :3 – NARLICA GÜZELİ ,4 – WAY OF PRIDE ,5 – END OF TROUBLE ,11 – HOPDEDIKS

Fotomaç Tempocu İZMİR Programı nda At yarışı programında öne çıkan atlar

1 KOŞU : 2 – MY SKYSCRAPER ,3 – ONURUM ,8 – JADEIT ,9 – LATIFA TWO

2 KOŞU : 4 – TAHTALI ,9 – ÇİFTEADA ,11 – BENLİ SULTAN ,12 – ÖZÜMCAN

3.KOŞU : 5 – ÖZENGER ,6 – BLACK ILLUSION ,10 – SOYLUHANIM ,12 – URFA YILDIZI

4.KOŞU : 1 – DUTY BEAUTY ,2 – FEAR NOTHING ,4 – BADENUR ,6 – UFUK BABA

5.KOŞU :2 – GÖZYAŞIOTU ,4 – PRENSES ÖZGÜL ,7 – KIZIMDERYA ,11 – HAVZALI

6 KOŞU : 2 – ŞÜKRAN HANIM ,3 – AMİRAL HOLD ,4 – CRAZY LION ,6 – THE REBEL KNIGHT

7 KOŞU :2 – ŞİRİNLADY ,3 – FRESH YOURSELF ,4 – GALVATRON ,5 – LUCKY FOOT

8 KOŞU : 4 – KEY OF HEAVEN ,5 – TIME ,9 – KARTALTEPE ,10 – OSAKA

9 KOŞU : 2 – PARAMPARÇA ,4 – PETER PANS DREAM ,5 – SERPİNTİ ,10 – ELİBAR

Fanatik Hipodrom İZMİR Programı nda At yarışı programında öne çıkan atlar

1 KOŞU : 2 – MY SKYSCRAPER ,3 – ONURUM ,8 – JADEIT ,9 – LATIFA TWO

2 KOŞU : 2 – PİST KRALI ,4 – TAHTALI ,11 – BENLİ SULTAN ,12 – ÖZÜMCAN

3.KOŞU : 5 – ÖZENGER ,6 – BLACK ILLUSION ,7 – ÇİĞDEMİN RÜZGARI ,9 – SHADOW WARRIOR

4.KOŞU : 4 – BADENUR ,6 – UFUK BABA ,8 – FASTER THAN LIGHT ,9 – HİKMET AĞA

5.KOŞU : 2 – GÖZYAŞIOTU ,3 – GÜLÇİN SULTAN ,4 – PRENSES ÖZGÜL ,11 – HAVZALI

6 KOŞU : 3 – AMİRAL HOLD,4 – CRAZY LION ,5 – GOLD ROAD ,6 – THE REBEL KNIGHT

7 KOŞU : 1 – GLABELLA ,2 – ŞİRİNLADY ,4 – GALVATRON ,5 – LUCKY FOOT

8 KOŞU : 3 – FIRE OF VICTORY ,5 – TIME ,8 – GÖNLÜ FERAH ,9 – KARTALTEPE

9 KOŞU : 1 – CONGENIAL SON ,5 – SERPİNTİ ,10 – ELİBAR ,12 – ROCKY BOY

Fanatik Hipodrom ANKARA Programı nda At yarışı programında öne çıkan atlar

1 KOŞU : 1 – CANDAŞ BABA ,2 – ÇAKIRLAR ,3 – DENSO ,4 – MYSTIC POWER

2 KOŞU : 1 – PEKALP ,2 – KIZIL EJDER ,3 – ÖZAYDIN ,4 – TORTUM

3.KOŞU : 1 – LUMINESCENCE ,2 – ARDAŞAH ,3 – EXPECTANCY ,5 – NAVONA

4.KOŞU : 1 – SİNANLI ,2 – FIRATIN ÖFKESİ ,8 – SARDUR ,13 – YÜCELİR

5.KOŞU : 5 – COMANDAT ,6 – BOUDICCA ,10 – WIN AND DANCE ,12 – KING ATLAS

6 KOŞU : 1 – BUNİYABİR ,3 – GÖKÇEBAYIR ,5 – BENİM TAY ,11 – ÜÇGÜZEL

7 KOŞU : 1 – ANGEL OF LUCKY ,2 – RISE UP ,3 – ROYAL EAGLE ,4 – ÜNLÜ MY DAUGHTER

8 KOŞU : 5 – KEREM KHAN ,6 – ANGEL ALYA ,7 – MUCİZE KIZ ,8 – NAZİK ENDAM

9 KOŞU : 1 – LUMINARY ,2 – İŞTAR ,4 – WAY OF PRIDE ,5 – END OF TROUBLE

 

 

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Open chat
Totobogiris.org