O

10 OCAK 2021 ADANA ALTILI TAHMİNİ

 

10 OCAK 2021 Pazar 5. Yarış günü olan Adana Yeşiloba Hipodromu‘nda 7 Koşulu program bulunmaktadır. Altılı Ganyan oyunu 2. Koşu ile saat 18:00‘de ekranlara gelecektir…

 

at yarışı tahminlerimiz ile yarışseverlere ücretsiz bir şekilde altılı ganyan kurguları paylaşmaktayız. Bizlerin tahminlerinden ziyade sizlerde bu yazının alt kısmından kendinize ait olan at yarışı kuponlarınızı göndererek çeşitliliği sağlayabilirsiniz. Bizlerin gözünden kaçan isimleri belki de sizler yakalıyorsunuzdur. Burada tüm değerlendirmeler sonucu altılı kuponu yapan yarışseverlerin olduğunu biliyoruz. Her ne kadar başarılı bir ekip ile bir gün öncesinden tahminleri hazırlıyor olsakta sizlerin katkılarıyla daha büyük bir hedef kitleye ulaşabiliriz. Koşan safkanların içinden geliri olmayanları bir kenara ayırıp, sizlerin en düşük bütçe ile kupon hazırlaması için çaba sarfettiğimizi tekrar belirtelim…

 

2. Koşu – (ALTILI GANYAN OYUNU BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 ve Yukarı 13 Arap atın katılacağı 1900 metrelik kum pist üzerinde ki HANDİKAP-21/DHÖW mücadele ile Yeşiloba Hipodromu’nda Altılı Ganyan‘ın başlangıç startı verilecektir.

Geçen yarışında banko olarak tuttuğumuz 7 – SUKAYA‘yı üzerinde ki binici ikinciliğe koşturduğu için, bizler kaybettik… Tabi o gün o koşuda birinci gelen safkanda Ahmet ÇELİK’in olduğunu da belirtelim… SUKAYA’ya M. AKYAVUZ biniyordu, geçmemek adına bize kötü bir yarış seyrettirdi… Aralarında ki muhabbeti bilmediğimiz için ekrana yansıyan şekliyle SUKAYA’nın o zamanda formunun zirvesinde olduğunu belirttik, bugünde belirtiyoruz.

Daha önce bu safkanları rahat bir şekilde geçerek birinciliğe uzanmış SUKAYA için şartlar her zaman lehine durumda, her galobunda her gördüğü yarışta daha iyi yerlere gelebilecek safkana bu defa Ahmet ÇELİK bindirilmiş… Artık Çelik – Alüminyum ayrımı yapmadan sıkıldık… Hangisinin nerede yarış paslayacağını hangisinin nerede favoriyi kayba koşturacağını tahmin edemez olduk.

Bu şekilde yarışları bize izlettirmeye devam eden TJK’ya ise söylenecek bir söz bulamadığımızı tekrar belirtelim. Biz safkanları önplana alıp, yolumuza devam edeceğiz… Gerek sosyal medya gerek sokak medyasında herkes yaka silkiyor… Artık insanlar bunaldı, artık insanlar bir çözüm istiyor. Ama yarışseverlere bu çözümü sunabilecek hiç kimse yok. Sabah yayınları yapanlar varya hangi biri çıkıpta bu konuyu dile getirebiliyor? Getiremez efendim… Öyle bir dünya yok. Yayın yaptığı kanaldan ilişiklerini kesiverirler… Neyse gene sözü çok uzattık. Burada binici hatasına maruz kalmaz ise 7 – SUKAYA‘nın kazanacağını düşünüyor ve günün ilk bankosu olarak öneriyoruz.

7 TEK

 

3. Koşu: 4 Yaşlı Arapların MAIDEN/DHÖW koşusu ile Beşli Ganyan oyunu başlayacaktır. 1400 metrelik kum pistte yapılacak zorlu sınavda, birincilik ikramiyesi 60.000 TL olarak belirlenmiştir.

Gördükleri yarış ile başarılı dereceler çıkaran; 4 – BİZİM REİS , 10 – YAĞIZALP , 5 – DİYARBEKİR ve 12 – ARLET koşunun önde gelen isimleri olup kurgularda eşit şans verilmesi taraftarıyız.

Sürpriz arayan yarışseverlerimiz ise; 1 – ATİK YILDIZ , 2 – BATUŞ , 6 – EKŞİOĞLU ve 8 – KAFKASLIKAYA‘ya geniş oyunlarında yer vermeyi ihmal etmesinler diyelim.

4-10-5-12 // 1-2-6-8

 

4. Koşu: 4 ve Yukarı İngilizlerin 1900 metrelik kum pist üzerinde ki HANDİKAP-15/Dişi yarışıyla birlikte Dörtlü Ganyan‘ın başlangıç ayağı ekranlara gelecektir. 54.000 TL birincilik ödülü bulunan bu koşuda;

Son yarışında starttan 5 Boy geç çıkıp, 2.02.89‘luk derece yaparak birinciliğe uzanan 2 – ALATA koruduğu formuyla yine grubun kazanması en muhtemel ismi olarak gözüküyor.

Geniş oyun yapacak yarışseverlerimize; 3 – SAYRA KIZIM , 5 – PRENSES GOLDA , 11 – SULTANIM , 9 – TOUCH OF CLASS ve 6 – BALANCE rakip olarak öneririz.

2 // 3-5-11-9-6

 

5. Koşu: 4 Yaşlı 8 Arap safkanın bir araya geleceği HANDİKAP-14/DHÖW koşusu ile 2. Üçlü Ganyan‘ın başlangıç startı verilecektir. 45.500 TL birincilik ikramiyesi bulunan ve 1400 metrelik kum pistte yapılacak bu yarışta;

Çalışmalarımız neticesinde önplana çıkardığımız 1 – ALEV TOPU , 3 – BERATEFE ve 5 – YİĞİTKARDEŞ‘in muntazam galoplarıyla koşuda kazanması en muhtemel isimler olduklarını düşünüyyoruz.

1-3-5

 

6. Koşu: 3 Yaşlı 8 İngiliz atın 1400 metrelik kum pistte gerçekleştirecekleri HANDİKAP-14/Dişi yarışı ise Altılı’nın tabela ayağını oluşturacaktır…

1- ZAUBER FLÖTE başarılı bir safkan olarak önplana çıkmasından ötürü günün bir diğer banko adayı olacağını düşünüyoruz.

1 TEK

 

7. Koşu: 4 Yaşlı 14 Arap safkanın katılacağı program üzerinde yer alan bir diğer MAIDEN/DHÖW mücadelesiyle günün kapanış startı verilecektir. 1400 metrelik kum pist üzerinde izleyeceğimiz zorlu sınavda; Risk alacağımız bir safkanı banko olarak önereceğiz… Galoplarında başarısı ile ilk defa koşacak olan 2 – ALDENİZ güçlü kan (GELİBOLU-MANİTA) hattı ve muntazam işleriyle bu koşuda birinciliğin güçlü adayı olabileceğini düşündüğümüz safkandır.

2 TEK

 

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Open chat
Totobogiris.org