12 Mayıs iddaa tahminleri Banko Maçlar

12 Mayıs Çarşamba günü oynanacak olan maçlar arasından hazırlayacağımız banko maçlardan oluşan banko kuponlarımızı bu sayfadan paylaşacağız. 

İddaa tahmincilerimizin analizleri sonucunda ortaya çıkacak olan banko kuponları görmeden incelemeden 12 Mayıs salı günü için iddaa kuponlarınızı hazırlamayın.

Siz iddia severler için maçları analiz ediyor ve en uygun en banko maçlardan oluşan kuponlar hazırlıyoruz. Tekat.net ailesi olarak hem at yarışı hem de iddaa tahminlerimiz ile sizlere kazandırmaya devam edeceğiz.

Bizi takip etmeden tahmin de bulunmayın !

12 Mayıs Hazır Kuponlar

Schalke – Hertha Berlin 2,5 Gol Altı
Cagliari – Fiorentina    2,5 Gol Altı
Sassuolo – Juventus    1,0 Çifte Şans
Genk – Anderlecht      3,5 Gol üstü
Torino – Ac Milan      2,5 gol altı

12 Mayıs Çarşamba günü oynanacak olan futbol maçları arasından 5 maça banko tahminde bulunduk. Bu tahminlerden 12 Mayısa özel hazır kupon oluşturabilir yada arasından maç yada maçlar seçerek oluşturacağınız hazır kuponlarda değerlendirebilirsiniz. 12 Mayıs günün en banko maçları olarak bu maçları tercih ettik

12 Mayıs Çarşamba günü için sizin iddaa tahminleriniz var ise sayfanın hemen alt kısmındaki yorum bölümünden bizlerle ve ziyaretçilerimiz ile paylaşabilirsiniz. Günün en banko gördüğünüz maçı yazarsanız diğer ziyaretçilerimizin yazdıkları ile birlikte bir kupon oluşturabiliriz diye düşünüyoruz.  Umarız 12 Mayıs Çarşamba günü için hazırladığımız maçlar kazandırır.

Bizleri takip edin ve kazanmaya  devam edin.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Open chat
Totobogiris.org