O

13 MART 2021 İSTANBUL ALTILI TAHMİNİ

 

13 MART 2021 Cumartesi İstanbul Veliefendi Hipodromu‘nda gerçekleştirilecek 8 Koşulu at yarışı programında Altılı Ganyan oyunu 3. Koşu ile saat 18:30‘da başlayacaktır. İstanbul 21. Yarış günü için hazırladığımız at yarışı tahminimiz şu şekildedir;

 

Günlük, ücretsiz at yarışı tahminlerini paylaştığımız sitemizde, sizlere sunulan kurguların yanı sıra oluşturduğunuz altılı ganyan tahminlerinizi aşağıdan yorum bölümünden göndererek katkı sağlayabilirsiniz.

 

3. Koşu – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 ve Yukarı 9 Arap atın katılacağı ŞARTLI-4/DHT mücadele ile Veliefendi Hipodromu’nda Altılı Ganyan‘ın başlangıç ayağı ekranlara gelecektir. 1500 metrelik mesafede gerçekleştirilecek bu koşuda; 54.000 TL birincilik ödülü bulunmaktadır.

 

Grubun formda safkanları olarak gördüğümüz 3 – ŞENHAN , 1 – DUMAN , 4 – AFACAN , 2 – KORKMAZEFE , 5 – SAKALAYDIN , 6 – ULUBATUR ve 8 – YOLDAŞHAN‘ın ayrımsız bir şekilde kurgularda değerlendirilmesini öneririz…

3-1-4-2-5-6-8

 

4. Koşu: 3 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN/Dişi yarışıyla birlikte Beşli Ganyan oyunu başlayacaktır. 60.000 TL birincilik ikramiyesi belirlenen ve 2000 metrelik uzun mesafeli kum pist üzerinde yapılacak mücadelede;

 

Muntazam işlerle bu koşuya hazırlanan 4 – PACE , 6 – RAVING MOON , 3 – MISS DEFNE (7 ile eküri) , 1 – COMMITMENT ve 5 – PASSION RUNNER yazarak bu ayağı sağlama alabiliriz…

4-6-3-1-5

 

5. Koşu: GALATA KULESİ KOŞUSU AÇIK-A3 yarışı ise, 2. Dörtlü Ganyan oyununun ilk ayağını oluşturacaktır. 1500 metrelik mesafeli kum pistte yapılacak ve 160.000 TL ödül bulunan günün önemli mücadelesinde; 4 ve Yukarı 8 İngiliz atın birincilik çekişmesini seyredeceğiz.

 

Başarılı koşular sergileyen; 7 – ZABUN , 2 – JACK SPARROW , 5 – ALİHAN ve 3 – NESTOR gördükleri yarışlarla burada eşit bir şekilde değerlendirilmesi gereken safkanlar olarak önplana çıkmaktadırlar.

7-2-5-3

 

6. Koşu1300 metre mesafeli kum pist üzerinde gerçekleştirilecek HANDİKAP-21 mücadele ile 2. Üçlü Ganyan oyunu başlayacaktır. Birincilik ikramiyesinin 80.000 TL olarak belirlendiği bu koşuda; 4 ve Yukarı 6 İngiliz atı sahaya çıkacaktır…

 

Anlaştığı binicisiyle bir kez daha buluşan 1 – AZMANTOR muntazam galoplarla hazırlandığı bu koşuda birinciliğin güçlü adayı olup, günün bankosu olarak önerimizdir.

1 TEK

 

7. Koşu: Program üzerinde ki bir diğer MAIDEN/Dişi koşu ise altılı ganyan oyununun tabela ayağını ekranlara getirecektir. 2000 metrelik mesafeli kum pist üzerinde izleyeceğimiz ve 60.000 TL birincilik ödülü bulunan bu zorlu sınavda; 3 Yaşlı 9 İngiliz atı start alacaktır.

 

Yaptığı son galoplarla, rakiplerinin bir adım önünde yer alarak piste çıkacak olan 4 – FEARLESS LADY kaliteli orijini ve etkili pilotu Hışman ÇİZİK idaresinde günün bir diğer bankosu olarak seçeceğimiz isimdir.

4 TEK

 

8. Koşu: 4 ve Yukarı 12 Arap atın katılacağı 2000 metre mesafeli kum pistte ki HANDİKAP-16/DHÖW/Dişi yarışı ile günün kapanış startı verilecektir. 69.000 TL birincilik ikramiyesi belirlenen bu koşuda;

 

Son iki mücadelesini ölçü almadığımız 11 – FOTOKIZI grup ve erkek rakiplerle birlikte sahaya çıkma dezavantajıyla yarışı gerilerde bitirdi… Halbuki iki koşu öncesine bakarsak 2100 metrelik mesafeyi 2.29.82 gibi başarılı derece yaparak HANDİKAP-15/Dişi yarıştan birincilikle ayrılmıştı… Yine aynı grupta sahaya çıkacak FOTOKIZI’nın, uyumlu aprantisi Danyal KAYA idaresinde bir kez daha kazanması en muhtemel sonuç olacaktır. Şuan ki yarışta koşan çoğu rakibini geride bırakan FOTOKIZI için bütün şartlar lehine durumda, artık bundan sonra koşu içerisinde herhangi bir olumsuzluk olmamasıdır… Sizler, bizim çıkardığımız kurgulara tuttuğunuz atları ekleyerek şekillendirebilirsiniz. Burada göze çarpan veya öne çıkardığımız isimleri vurgulamak adına yorumlarda bulunuyoruz. İlla ki gelecek diye bir kaide yok ama neden öne çıkararak sizlere öneriyoruz onu da okuyun, inceleyin. Tek atıp atmama tamamen sizlerin bütçesine bağlı bir durumdur… Burada bir çok at var yanına ekleyerek geniş oyun yapabileceğinizi unutmayın. Onları zaten bültenlerden görüyorsunuz, bizlerin ayrıca burada tekrar tekrar yazması sadece kurguyu şişirme olur.

11 TEK

4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mesut
4 ay önce

1.2.3.5.7.8.9
1.3.4.5.6
5.7
6
5
2.3.4.6.11

Orhan
4 ay önce

Gelsin gelmesin tahminlerinizi keyifle takip ediyorum başarılar

tuncer
4 ay önce

vallaha helal olsun halka hizmet yapıyorsunuz begenen yazar begnmeyen yazmasın herkezin özgür iradesi var sonuçta emek sarfedıyorsunuz emegınıze saglık yüreginize saglık altılı zevk oyunudur olur ama olmaz..

Open chat
Totobogiris.org