13 OCAK 2021 İSTANBUL ALTILI TAHMİNİ

 

13 OCAK 2021 Çarşamba 4. Yarış günü olan İstanbul Veliefendi Hipodromu‘nda 8 Koşulu at yarışı programı bulunmaktadır. Altılı Ganyan oyunu 3. Koşu ile saat 18:00‘de başlayacaktır.

Günlük, ücretsiz at yarışı tahminlerini paylaştığımız sitemizde, sizlere sunulan kurguların yanı sıra oluşturduğunuz altılı ganyan tahminlerinizi aşağıdan yorum bölümünden göndererek katkı sağlayabilirsiniz.

 

3. Koşu – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): MEHMET ANUŞ SEL KOŞUSU HANDİKAP-21 mücadelesiyle Veliefendi Hipodromu’nda Altılı Ganyan‘ın başlangıç startı verilecektir. 1500 metrelik kum pistte seyredeceğimiz bu yarışa; 4 ve Yukarı 9 İngiliz atı katılacaktır.

 

Grubun formda safkanı olup, sevdiği pist ve mesafede 4 – GREEN SHADOW kazanması en muhtemel isim olarak önplana çıkmaktadır… 

 

Rakipleri ise; 1 – AZMANTOR , 3 – YAMANBEY ve 8 – LION OF BABYLON geniş oyunlarda gözardı edilmemesini tavsiye edeceğimiz diğer şanslılardır.

4 // 1-3-8

 

4. Koşu: 4 Yaşlı Arapların bir araya geleceği ŞARTLI-3/DHÖW/X yarışı ise Beşli Ganyan oyununun başlangıç ayağını oluşturacaktır. 45.500 TL birincilik ikramiyesi bulunan bu koşuda;

 

Uygun grupta başarılı performans sergileyeceğini düşündüğümüz 3 – BABA ÖZESER‘i günün ilk bankosu olarak kuponlara önereceğiz.

3 TEK

 

5. Koşu: 4 Yaşlı 9 Arap safkanın MAIDEN/DHÖW/Dişi mücadelesi ile 2. Dörtlü Ganyan oyununun ilk ayağı ekranlara gelecektir. 1500 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirilecek bu yarışta;

 

Başarılı çalışmaları ile dikkatlerimizi çeken; 9 – NENİŞ , 5 – DEFNEGÜL , 2 – ARDABOYU ve ilk defa start alacak olan 4 – DAMLA SAKIZI‘nı kurgularda ayrımsız bir şekilde değerlendirmenizi önereceğiz.

9-5-2-4 (1 – ANIL PRENSES KOŞMAZ)

 

6. Koşu4 ve Yukarı 7 İngiliz atın katılacağı ŞARTLI-5 koşu ise 2. Üçlü Ganyan‘ın başlangıç ayağını oluşturacaktır. 69.000 TL birincilik ikramiyesi bulunan ve 1500 metrelik kum pist üzerinde seyredeceğimiz mücadelede;

 

Eşit güce  sahip isimlerin bir araya gelmiş olmasından ötürü zorlu bir koşu olacağını düşünüyoruz… Form durumlarıyla bu pistte ki yarışlarında başarılı dereceler elde eden isimlerin bulunduğu bu koşuyu HEPSİ denilerek sağlama almanızı önereceğiz.

HEPSİ

 

7. Koşu: 3 Yaşlı İngilizlerin HANDİKAP-14 mücadelesiyle birlikte Altılı’nın tabela ayağını izleyeceğiz. 2000 metrelik uzun mesafeli kum pistte yapılacak bu koşuda, 45.500 TL birincilik ödülü bulunmaktadır.

 

Galoplarıyla birer adım öne çıkardığımız 1 – OPERA ve 2 – HYPER LOOP etkili pilotlarıyla bu uzun soluklu yarışta birinciliğin güçlü adayları konumundadırlar…

1-2

 

8. Koşu: 2000 metrelik kum pistte yapılacak günün son startında ise; 4 ve Yukarı 12 Arap safkanın HANDİKAP-16/DHÖW koşusu ekranlara gelecektir. 69.000 TL birincilik ikramiyesi bulunan bu koşuda;

 

Koruduğu form durumuyla 8 – BİR ÖMÜR önplana çıkıyor, lakin kazandığı yarışta ikinciliği ve üçüncülüğü bulunan 10 – ARAPOVİÇ ve 6 – SİNGAPUR‘un bu defa daha hazır girecekleri koşuda söz sahibi olabileceklerini düşünüyoruz.

 

5 – FIRTINAKASIM , 2 – AYDERAĞASI ve 11 – GUBAZ ise geniş oyunlarda sürpriz olarak yer verilebilecek diğer şanslılardır.

8 // 10-6 // 5-2-11

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Open chat
Totobogiris.org