15-16 Mayıs İddaa Tahminleri Banko Maçlar Kuponlar

Süper Lig‘in son haftasın da Şampiyonu belirleyecek maçlar üzerinden maç sonucu tahminlerinde bulunmak pek fazla avantajlı olmayacaktır. Bu yüzden dolayı şampiyonluk yarışından olan Galatasaray, Beşiktaş maçlarına alt üst tahminlerinde bulunmak çok daha mantıklı olacaktır.

15-16 ( Cumartesi Pazar ) Mayıs İddaa Tahminleri Banko Maçlar Kuponlar

15 Mayıs Cumartesi Galatasaray – Yeni MalatyaSpor Maçı iddaa tahmini iddaa yorumu

Galatasaray Yeni Malatya karşısında farklı bir skor ile sahadan ayrılması gerekiyor. Neredeyse bir hafta boyunca bir çok iddaa tahminciler Galatasaray’ın Malatya Spor karşısın da tarihi bir skor alabileceğini dile getirdi. Oysaki bizler aynı fikirde değiliz. Malatyaspor Süper Lig’in tarihine geçecek bir maça çıktığının farkında. Farklı yenilse de tarihe geçecek Galatasaray’dan puan alırsa da tarihe geçecek. Galatasaray için olduğu kadar Malatya spor için de çok ama çok önemli bir maç.

Malatya SPor’un Galatasaray maçından puan yada puanlar alabileceğini düşünüyorum. Süpriz kupon hazırlayan takipçilerimiz için bu maça 2,5 gol altı yada 0,2 çifte şans öneriyoruz.

15 Mayıs Göztepe Beşiktaş Maçı iddaa tahmini iddaa yorumu

Kendi sahasında kaybettiği 3 puan ile bir anda şampiyonluk yarışına Galatasaray’ı ortak eden Beşiktaş‘da moraller neredeyse 0. Bu moralle Göztepe maçının farklı kazanılması çok zor . Hatta kazanılması bile zor gözüküyor. Maçın çok çekişmeli geçeceğini tahmin ediyorum ama beklendiği kadar gollü geçmesini beklemiyorum.

Maça 3,5 gol altı bahis oynamanızı öneriyoruz.

 

 

 

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Open chat
Totobogiris.org