15 NİSAN 2021 ANKARA ALTILI TAHMİNİ

 

15 NİSAN 2021 Perşembe 2. Yarış günü olan Ankara 75. Yıl Hipodromu‘nda 7 koşulu program ekranlara gelecektir. Altılı Ganyan oyunu 2. Koşu ile saat 15:00‘de başlayacaktır.

 

at yarışı tahminlerimiz ile yarışseverlere ücretsiz bir şekilde altılı ganyan kurguları paylaşmaktayız. Bizlerin tahminlerinden ziyade sizlerde bu yazının alt kısmından kendinize ait olan at yarışı kuponlarınızı göndererek çeşitliliği sağlayabilirsiniz. Bizlerin gözünden kaçan isimleri belki de sizler yakalıyorsunuzdur. Burada tüm değerlendirmeler sonucu altılı kuponu yapan yarışseverlerin olduğunu biliyoruz. Her ne kadar başarılı bir ekip ile bir gün öncesinden tahminleri hazırlıyor olsak da sizlerin katkılarıyla daha büyük bir hedef kitleye ulaşabiliriz. Koşan safkanların içinden geliri olmayanları bir kenara ayırıp, sizlerin en düşük bütçe ile kupon hazırlaması için çaba sarf ettiğimizi tekrar belirtelim…

 

2. Koşu – (ALTILI GANYAN OYUNU BU KOŞUDAN BAŞLAR)2000 metrelik uzun mesafeli kum pistte gerçekleştirilecek HANDİKAP-14/DHT/Dişi koşusu ile Altılı Ganyan‘ın başlangıç ayağı ekranlara gelecektir. 52.000 TL birincilik ödülü bulunan bu koşuda; 4 ve Yukarı 9 Arap atı sahaya çıkacaktır.

 

Başarılı koşularıyla önplana çıkardığımız 1 – SAYDAM ATEŞ , 3 – AYZA HANIM (4 ile eküri) ve 7 – SERPİN TAY‘ın kurgularda ayrımsız bir şekilde değerlendirilmesi taraftarıyız.

1-3-7

 

3. Koşu: SRI PEKAN KOŞUSU ŞARTLI-1 mücadelesiyle Beşli Ganyan oyunu başlayacaktır. 84.000 TL birincilik ikramiyesi belirlenen bu yarış, 900 metrelik mesafeli çim pist üzerinde yapılacaktır. 2 Yaşlı 9 İngiliz safkanın bir araya geleceği bu koşuda;

 

Muntazam galoplarla bu yarışa hazırlanan 5 – HAMASET etkili pilotu Ahmet ÇELİK idaresinde kazanmaya en yakın gördüğümüz isim olup, günün ilk banko adayımızdır.

5 TEK

 

4. Koşu: 4 Yaşlı Arapların HANDİKAP-15/DHÖW yarışıyla birlikte Dörtlü Ganyan‘ın başlangıç ayağını seyredeceğiz. 66.000 TL birincilik ödülü bulunan bu koşu ise 1500 metre mesafeli kum pist üzerinde gerçekleştirilecektir.

 

Gördüğü mücadeleleriyle form durumunu koruyan ve başarılı performans sergileyen 1 – BERATEFE‘yi küçük kurgularda alternatif tek yazabileceğinizi belirtmek isteriz.

 

Rakip yazarak geniş oyun yapacaklar ise 2 – ASRIN PEHLİVANI ve 4 – SARARHAN‘ı değerlendirebilirler.

1 // 2-4

 

5. Koşu: 3 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-4 koşusu ise 1900 metrelik mesafede yapılacaktır… 66.000 TL birincilik ikramiyesi belirlenen bu yarış ile 2. Üçlü Ganyan‘ın başlangıç startı verilecektir.

 

Grubun üst sınıf isimleri olarak önplana çıkan 1 – SKYLINE ve 4 – PRAISE arasında ki çekişme kazananı belirleyecek gibi gözüküyor. 

1-4

 

6. Koşu: 4 ve Yukarı 6 İngiliz safkanın katılacağı ŞARTLI-3 mücadele ile altılı ganyan oyununun tabela ayağı ekranlara gelecektir. 52.000 TL birincilik ödülü bulunan ve 1300 metrelik mesafeli kum pist üzerinde yapılacak koşuda;

 

Form durumlarını beğendiğimiz 5 – THE DERWISH , 1 – PURO ve 4 – HAKİMŞAH‘ın kurgularda ayrımsız bir şekilde değerlendirilmesi taraftarıyız.

5-1-4

 

7. Koşu: 4 ve Yukarı 9 İngiliz atın sahaya çıkacağı HANDİKAP-14 yarış ise günün kapanış ayağını oluşturacaktır. 52.000 TL ikramiyeli bu koşu, 2200 metrelik uzun mesafeli kum pistte yapılacaktır.

 

Son mücadelelerini beğendiğimiz 6 – FRANKENSTEIN koruduğu formu ve anlaştığı binicisiyle bu defa kazanmaya en yakın isim olarak gördüğümüz safkandır.

6 TEK

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments