16 MAYIS 2021 ADANA ALTILI TAHMİNİ

 

16 MAYIS 2021 Pazar Adana Yeşiloba Hipodromu‘nda yapılacak 7 Koşulu at yarışı programında Altılı Ganyan oyunu 2. Koşu ile saat 18:00‘de başlayacaktır… Adana 10. Yarış günü için hazırladığımız tahminlerimiz aşağıda yer almaktadır…

 

En güncel at yarışı tahminlerinin yer aldığı sitemizde, başarılı ekibimiz tarafından oluşturulan altılı ganyan kurguları yer almaktadır…

 

Burada güncel at yarışı tahminlerimiz ile yarışseverlere ücretsiz bir şekilde altılı ganyan kurguları paylaşmaktayız. Bizlerin tahminlerinden ziyade sizlerde bu yazının alt kısmından kendinize ait olan at yarışı kuponlarınızı göndererek çeşitliliği sağlayabilirsiniz. Bizlerin gözünden kaçan isimleri belki de sizler yakalıyorsunuzdur. Burada tüm değerlendirmeler sonucu altılı kuponu yapan yarışseverlerin olduğunu biliyoruz. Her ne kadar başarılı bir ekip ile bir gün öncesinden tahminleri hazırlıyor olsak da sizlerin katkılarıyla daha büyük bir hedef kitleye ulaşabiliriz. Koşan safkanların içinden geliri olmayanları bir kenara ayırıp, sizlerin en düşük bütçe ile kupon hazırlaması için çaba sarf ettiğimizi tekrar belirtelim…

 

2. Koşu – (ALTILI GANYAN OYUNU BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 – FIRE OF REBELLION , 6 – BAL GİBİ , 1 – COSMIC GOLD , 2 – DARABİSMARA ve 5 – SUBAŞIOĞLU sıralamasını bütçenize göre kurgulayarak oyun yapabilirsiniz.

3-6-1-2-5

 

3. Koşu: Grubun formda ve başarılı safkanları olarak gördüğümüz 7 – PUZZLE , 3 – CİHANA BEDEL , 6 – MISTER HEART , 9 – MUŞŞİ ve 4 – ALKANDROS ayrımsız bir şekilde kuponlarda yer alması taraftarıyız.

7-3-6-9-4

 

4. Koşu: Üst üste kazandığı yarışlarının ardından formunu sürekli geliştirerek üzerine koyabilen 1 – İZ BIRAKAN‘ın günün ilk bankosu olacağını düşünüyoruz.

1 TEK

 

5. Koşu: 2 – DOĞUKAN , 1 – ATABERK , 3 – KING ARBEN , 4 – STARK ve 5 – STRONG STEPS‘in çalışmalarımız neticesinde kazanmaya en yakın isimler olduklarını gözlemlediğimizi belirtmek isteriz.

2-1-3-4-5

 

6. Koşu: Kazandığı yarış sonrası koruduğu formuyla 4 – EFELERİN EFESİ, etkili pilotu Mehmet AKYAVUZ idaresinde bir kez daha fotoyu önde geçmesini beklediğimiz isimdir.

4 TEK

 

7. Koşu: Burada ki form durumu ve başarılı yarışlarının ardından hazır bir şekilde mücadeleye katılacak olan 3 – SERPİN TAY ve 4 – OZANINOĞLU‘nun kurgularda ayrımsız yazılması taraftarıyız.

3-4

 

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Open chat
Totobogiris.org