17 ARALIK 2020 İZMİR ALTILI TAHMİNİ

17 Aralık 2020 Perşembe 55. Yarış günü olan İzmir Şirinyer Hipodromu‘nda 9 Koşulu at yarışı programı bulunmaktadır. 1. Altılı Ganyan oyunu 1. Koşu ile saat 16:15‘de, 2. Altılı Ganyan oyunu 4. Koşu ile saat 18:00‘de başlayacaktır. Günlük, ücretsiz at yarışı tahminlerini paylaştığımız sitemizde, sizlere sunulan kurguların yanısıra oluşturduğunuz altılı ganyan tahminlerinizi aşağıdan yorum bölümünden göndererek katkı sağlayabilirsiniz.

 

1. Koşu – (BİRİNCİ ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 Yaşlı 6 Arap atın start alacağı ŞARTLI-4/DHT mücadelesi ile 1. Altılı Ganyan oyunu başlayacaktır. 2000 metrelik uzun mesafeli kum pist üzerinde gerçekleştirilecek yarışta; 54.000 TL birincilik ödülü bulunmaktadır. Başarılı yarışları ile uygun grupta start alacak olan 1 – BÖLÜKBEY , 4 – OVAKAYA ve 6 – ORKİ‘yi kuponlara ayrımsız bir şekilde yazmanızı önereceğiz…

1-4-6

2. Koşu: 2 Yaşlı İngilizlerin 1400 metrelik kum pist üzerinde ki HANDİKAP-14 yarış ise, 1. Beşli Ganyan‘ın başlangıç startını oluşturacaktır. 45.500 TL birincilik ikramiyesi bulunan bu koşuda; Kazandığı yarış sonrası koruduğu formuyla 1 – DEV ADAM‘ı günün ilk bankosu olarak önereceğiz.

1 TEK

3. Koşu: 4 Yaşlı 4 Arap safkanın katılacağı HANDİKAP-16/DHÖW koşu ile 7’li Plase ve 1. Üçlü Ganyan oyununun başlangıç ayağı ekranlara gelecektir. 2200 metrelik kum pist üzerinde yapılacak mücadelede; 2 – ALGANHAN ve 3 – YARIMADA eşit güçte ki isimler olup kurgularda birlikte değerlendirilmesi taraftarıyız.

2-3

4. Koşu – (İKİNCİ ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)1400 metrelik kum pist üzerinde seyredeceğimiz HANDİKAP-16/DHÖ yarış ise 2. Altılı Ganyan‘ın başlangıç startı verilecektir. 4 ve Yukarı 10 Arap atın bir araya geleceği bu mücadelede; 3 – TEKİNER başarılı yarışları ile dikkatleri üzerine çeken isim olup, günün bir diğer banko adayımızdır…

3 TEK

5. Koşu: 2 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN mücadelesi ile 2. Beşli Ganyan oyununun başlangıç ayağı ekranlara gelecektir. 1200 metrelik kısa mesafeli kum pist üzerinde gerçekleştirilecek zorlu sınavda; 2 – DICAPRIO , 5 – KING OF İSTANBUL (3 ile eküri) , 10 – RÜZGAR ÇOCUK ve 1 – BOUKEPHALOS birinciliğin güçlü adayları olarak kuponlarda değerlendirilmesi gereken isimlerdir.

2-5-10-11

6. Koşu: 3 ve Yukarı 9 İngiliz safkanın stat alacağı HANDİKAP-15 koşusu ise, Dörtlü Ganyan oyunu başlayacaktır. 54.000 TL birincilik ödülü bulunan ve 2000 metrelik uzun mesafeli kum pistte yapılacak yarışta; 2 – BULL HEAD , 3 – OUR PRIDE , 7 – KING WINNER ve 8 – STEEL CLAW kurgularda eşit şans tanınması gereken safkanlar olarak çalışmalarımızda önplana çıkmaktadırlar.

2-3-7-8

7. Koşu: 3 Yaşlı 9 Arap atın KISA VADE-6/DHÖW koşusuyla birlikte 2. Üçlü Ganyan oyununun başlangıç startı verilecektir. 1400 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirilecek mücadelede; Birincilik ikramiyesi 80.000 TL olarak belirlenmiştir… 1 – ONARBEY pisti yadırgamaz ise, grubun kaliteli safkanı olarak fotoyu önde geçmeye en müsait isim konumundadır… Geniş oyunlarda; 4 – TANIRBEY , 6 – GELİBOLU KIZI , 3 – SON MAHSÜL ve 2 – DENİZ KURDU‘nu yazarak, sürpriz sonuçlar bekleyebilirsiniz…

1 // 4-6-3-2

8. Koşu: Program üzerinde yer alan bir diğer MAIDEN yarışta; 2 Yaşlı 10 İngiliz atın 1200 metrelik kum pist çekişmesi ekranlara gelecektir. Gördüğü koşular ile daha iyi duruma geldiğini gözlemlediğimiz 1 – ADAHAN‘ın son startını beğendiğimizi ve bu defa MAIDEN’a veda etmeye en yakın isim olduğunu belirtmek isteriz. Rakip yazacak yarışseverlerin ise; Güçlü orjiniyle önplana çıkardığımız 5 – KAPOĞLU ve ADAHAN’ın en yakın takipçisi konumunda olan 4 – GRAVGOROV’u değerlendirebileceklerini düşünüyoruz…

1 // 5-4

9. Koşu: 3 ve Yukarı İngilizlerin start alacağı ŞARTLI-3/Dişi mücadelesiyle birlikte Şirinyer Hipodromu’nda günün kapanış ayağını seyredeceğiz… 1600 metrelik kum pistte gerçekleştirilecek bu koşuda; Makineden çıkışta sorun yaşıyor olsa da mesafe ve binici yönünden avantajlı gördüğümüz 7 – GIALLO RAGAZZA bu defa uygun kilosuyla rakiplerini avlamasını bekliyoruz… Riskli bir banko adayı olup, tamamen starttan çıkışı ve yarışı iyi takip etmesiyle kazanabilecek isimdir. Her zaman verilen teklerimizde şunu belirtiyoruz öncelik her daim tuttuğunuz safkanlar olsun. Bizler, kendi ekibimiz ile hazırladığımız kurguları sunmaktayız. Burada geliri yüksek veya az olan isimleri bülten puanlarına göre yazıp geçen bir site değiliz… Sunduğumuz banko adaylarını lütfen sizlerde çalışmalarınızda tekrar değerlendiriniz. Belki de aklınıza yatmayan bir ayrıntıyı göreceksiniz belkide gözünüzden kaçan ayrıntıyı bizler sayesinde yakalayabileceksiniz.

7 TEK

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Open chat
Totobogiris.org