18 ARALIK 2020 BURSA ALTILI TAHMİNİ

18 ARALIK 2020 Cuma 55. Yarış günü olan Bursa Osmangazi Hipodromu‘nda gerçekleştirilecek 8 Koşulu at yarışı programında; Altılı Ganyan oyunu 3. Koşu ile saat 14:30‘da başlayacaktır. At yarışı tahminleri paylaşım sitemizde, sunmuş olduğumuz yarış kurgularında sizlere yardımcı olmayı hedeflemekteyiz… Burada belli bir ekibin çalışması sonucu ortaya çıkarılan tahminleri yazdığımızı ve sizlerin gözünüzden kaçabilen safkanların altını çizmeye çalıştığımızı tekrar hatırlatmak isteriz. Unutulmaması gereken bir diğer nokta ise, bizlerinde bazen değerlendirmelerimizde atladığımız isimlerin olabileceğidir…Bu durumda, önceliği her daim kendi çalışmalarınıza verip daha sonra bizlerin hazırladığı altılı ganyan tahminlerine göz atarak kurgu çıkarmanızı önereceğiz. Sizlerin yakaladığı safkanlarla oluşturduğunuz yarış kuponlarınızı bu yazımızın altından sitemize göndererek yarışseverlerin değerlendirmelerini sağlayabilirsiniz.

 

3. Koşu – (ALTILI GANYAN OYUNU BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 ve Yukarı 10 Arap atın katılacağı HANDİKAP-16/DHÖW koşu ile BURSA’da Altılı Ganyan oyununun başlangıç startı verilecektir. 2000 metrelik uzun mesafeli kum pistte gerçekleştirilecek mücadelede; Kazandığı yarış sonrası koruduğu formuyla 2 – MANİDAR öncelikli olarak şans verilmesi gereken isimdir… 7 – KAYALASKA , 5 – KIVRAKTAY , 4 – DENİZ KÖPÜĞÜ ve 8 – CESURAYAK hata kollayacağını düşündüğümüz diğer şanslılardır… 

2 // 7-5-4-8

4. Koşu: 3 Yaşlı 11 Arap safkanın bir araya geleceği MAIDEN/DHÖW mücadele ise, 1400 metrelik kum pist üzerinde ekranlara gelecektir. 60.000 TL birincilik ikramiyesi bulunan bu koşu ile Beşli Ganyan oyunu da başlamış olacaktır. 9 – SÜMER HAN (10 ile eküri) , 7 – KARATUĞ , 1 – BATUŞ ve 3 – CAMUZDEVRANI‘na kuponlarda eşit bir şekilde şans verilerek değerlendirilmesi taraftarıyız.

9-7-1-3

5. Koşu: 3 ve Yukarı 10 İngiliz atın HANDİKAP-15 koşusuyla birlikte 2. Dörtlü Ganyan oyununun başlangıç startı verilecektir. 2100 metrelik kum pistte yapılacak ve 54.000 TL birincilik ödülü bulunan bu mücadelede; 3 – FAITHFUL WOLF , 5 – GALYALILAR , 8 – FAIR MAX ve 1 – HELLBENT bu ayağın başarılı isimleri olarak önplana çıkmaktadırlar.

3-5-8-1

6. Koşu: 3 ve Yukarı İngilizlerin KISA VADE-7 koşusu ile 2. Üçlü Ganyan‘ın başlangıç ayağı ekranlara gelecektir. 90.000 TL birincilik ikramiyesi bulunan ve 1800 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirilecek yarışta; Grubun formda ismi olarak gördüğümüz 3 – HOSLİ‘yi kuponlarda banko değerlendirmenizi önereceğiz.

3 TEK

7. Koşu: 3 Yaşlı 11 Arap atın start alacağı 1400 metrelik kum pistte ki günün bir diğer MAIDEN/DHÖW koşusunda; Gördüğü yarışlar ile daha iyi duruma gelen 5 – GÜRDORU bu defa MAIDEN’a veda etmesini beklediğimiz isimdir…

5 TEK

8. Koşu: 4 ve Yukarı Arapların ŞARTLI-3/DHÖW/Dişi mücadelesiyle Osmangazi Hipodromu’nda günün kapanış startı verilecektir. 1200 metrelik kısa mesafeli kum pist üzerinde gerçekleştirilecek yarışta; 3 – ALESTA ve 2 – HOPA ŞAHI ikilisi başarılı performanslarıyla kuponlarda ayrımsız bir şekilde değerlendirilmesi taraftarıyız.

3-2

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Open chat
Totobogiris.org