18 ARALIK 2020 İSTANBUL ALTILI TAHMİNİ

18 Aralık 2020 Cuma 83. Yarış günü olan İstanbul Veliefendi Hipodromu‘nda ki 9 Koşulu at yarışı programında; 1. Altılı Ganyan oyunu 1. Koşu ile saat 16:15‘de, 2. Altılı Ganyan oyunu 4. Koşu ile saat 18:00‘de başlayacaktır.

Bizlerin takip eden dostlar, yarışseverler… Gördüğünüz üzere genellikle sitemizin adına yakışır şekilde banko tekler vermeye gayret gösteriyoruz. Bu tabiki bazen yüzde 50 AGF’de olabiliyor, bazen yüzde 4 AGF’de olabiliyor… 16 Aralık 2020’de ERGİN KHAN yüzde 4 AGF idi… 17 lira ganyanla 2 boy fark atarak fotoya uzandı, tekat.net sitesininde gerçekten çalışmalarımız sonucunda ortaya çıkardığı ama bir o kadarda puan yönünden düşük olmasından risk taşıdığı bir isimdi. KARA YAŞAR yine beş atta sizlere önerdiğimiz safkandı 22 lira ganyanla fotoya uzandı… Biz güvenmediğimiz hiçbir atı burada sizlere önermeyiz. Ama şu vardır, yarış içerisinde sıkıntı yaşar veya starttan geç çıkar, yer tutamaz o zamanda şans diyerek geçilmekten başka çare yoktur. Yine söylüyoruz, bizim sitemizin bankoları veya önerdiği safkanların yanısıra kendi tuttuğunuz isimleri pas geçmeyin. İçinizden geçen veya takip ettiğiniz isimlere her daim öncelik verin. Bu işte şansın yanısıra takip ve sıkı çalışmalar sonucu ortaya çıkarılan atlar çok önemli faktördür… Hiçbir zaman gazete ve bültenlerin sizlere sunduğu puanlara kapılarak oyun yapmayın. Onların amacı sizlerin tutturması yönünde olsa küçük kuponlar yazarak oyun kurgularlar… Galop, orjin, kimlerle koşmuş, son yarışlarında ki performansı nasıl, koşu içerisinde yer tutabiliyor mu, kaçak safkan mı yoksa sonradan mı artırarak geliyor vs. vs. birsürü faktör vardır. Tabiki herkes bunların hepsine bakamayabilir, bizlerde illa ki bir kaçını eleyebiliyoruz. Ama elimizden geldiğince sizlere destek olmaya gayret gösteriyoruz. Bugün İstanbul için at yarışı tahminlerimizde bol şanslar diler, tuttuğunuz safkanların ganyan olmasını temenni ederiz…

 

1. Koşu – (BİRİNCİ ALTILI GANYAN OYUNU BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 ve Yukarı 7 Arap atın start alacağı ŞARTLI-5/DHÖW koşusu ile İstanbul’da 1. Altılı Ganyan‘ın başlangıç startı verilecektir. 2200 metrelik uzun mesafeli kum pist üzerinde yapılacak yarışta; 3 – SONEMİR , 2 – ÖZEKAN , 1 – AKSAKAL ve 4 – BÜTÜNAY‘ı yazarak bu ayağı sağlama almanızı öneririz…

3-2-1-4

2. Koşu3 Yaşlı Arapların MAIDEN/DHÖW mücadelesiyle 1. Beşli Ganyan oyunu başlayacaktır. 1200 metrelik kısa mesafeli kum pistte gerçekleştirilecek zorlu sınavda; 7 – RAMBAY , 6 – MİTRALYÖZ , 9 – RUMELİ HİSARI , 1 – BAŞPARMAK ve 2 – BAYÇİL sıralamasını bütçenize göre kurgulayabilirsiniz.

7-6-9-1-2

3. Koşu: 3 Yaşlı 6 Arap safkanın katılacağı ŞARTLI-4/DHÖW yarış ise 7’li Plase ve 1. Üçlü Ganyan‘ın başlangıç ayağını oluşturmaktadır. 1200 metrelik kum pist üzerinde yapılacak koşuda; Son koşusu’nu 1.20.13‘lük derece ile bu pist ve mesafede kazanan 4 – BANGIRBANGIR koruduğu formuyla günün ilk bankosu olarak kuponlara önereceğimiz safkandır.

4 TEK

4. Koşu – (İKİNCİ ALTILI GANYAN OYUNU BU KOŞUDAN BAŞLAR)4 Yaşlı Arapların start alacağı KISA VADE-7/DHÖW ANADOLU HİSARI KOŞUSU ile 2. Altılı Ganyan‘ın başlangıç ayağı ekranlara gelecektir. 2000 metrelik uzun mesafeli kum pist üzerinde gerçekleştirilecek mücadelede; 8 – YETİM ALİ , 6 – KAPAKLICAN , 2 – MEHTAR ve 3 – GÖKÇE HATUN kazanması en muhtemel isimler olarak gözükmektedirler. 

8-6-2-3

5. Koşu: 2100 metrelik kum pistte yapılacak HANDİKAP-15/Dişi koşuda; 3 ve Yukarı 12 İngiliz atın birincilik çekişmesini seyredeceğiz. 66.000 TL birincilik ödülü bulunan bu yarışta; Sevdiği pist ve mesafede 2 – ARK ROYAL‘ın uygun rakipleri yanında fotoyu önde geçmesini bekliyoruz.

2 TEK

6. Koşu: GÜNEN ÖKTEN KOŞUSU KISA VADE-9 yarışıyla birlikte Dörtlü Ganyan oyunu başlayacaktır. 1500 metrelik kum pist üzerinde seyredeceğimiz koşuda; 2 Yaşlı 9 İngiliz atı katılacaktır. 1 – BLAZE TO VICTORY , 7 – STRONG LEGS , 6 – SCEPTER (4 ile eküri) , 9 – HUMA SULTAN , 8 – VECTOR ve 5 – SAILOR KINGDOM çalışmalarımızda ki sıralama olarak sizlere sunmak istediğimiz safkanlardır.

1-7-6-9-8-5

7. Koşu: ŞEVKET BELGİN KOŞUSU KISA VADE-7/Dişi mücadelesiyle 2. Üçlü Ganyan oyunu başlayacaktır. 105.500 TL birincilik ikramiyesi bulunan ve 1400 metrelik kum pistte gerçekleştirilecek yarışa; 2 Yaşlı 8 İngiliz atı katılacaktır. 1 – CHAOTIC , 5 – WANHEDA , 4 – MOGAAVO ve 3 – BUSH DANCER birinciliğin güçlü adayları olarak gördüğümüz isimlerdir.

1-5-4-3

8. Koşu: Program üzerinde yer alan bir diğer MAIDEN/DHÖW yarışta; 3 Yaşlı 8 Arap atın 1200 metrelik kum pistte ki birincilik çekişmesini izleyeceğiz. 4 – ERTEGİ , 5 – KARBATUR ve 6 – ÜLGENBEY‘i yazarak burayı sağlama alabileceğinizi belirtmek isteriz.

4-5-6

9. Koşu: 3 ve Yukarı İngilizlerin SATIŞ-1 koşusuyla, Veliefendi Hipodromu’nda günün kapanış startı verilecektir. 1500 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirilecek 50.000 TL ödüllü bu mücadelede; Yine bir risk alıp, grubun en yüksek handikaplı safkanı olan 1 – HAS‘ı banko olarak kuponlara yazmanızı önereceğiz… Gerçekten uygun grupta, başarılı binicisiyle fotoyu önde geçmeye en müsait isim konumundadır.

1 TEK

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Open chat
Totobogiris.org