18 Mayıs Salı Banko Maçlar Banko İddaa Tahminleri

 18 Mayıs Salı iddaa tahminleri ve banko maçlardan oluşan banko kuponlar.

18 Mayıs Salı günü İngiltere Premier Ligin’de 4 karşılaşma oynanacak . Manchester United sahasında Fulham’ı ağılayacak. Southampton ise sahasında Leeds united ile karşılaşacak. Manchester City ise Brighton & Hove Albion deplasmanına çıkıyor. Chelsea ise evinde Leicester City‘i ağırlayacak. Bu dört karşılaşma dışın da Salı günü için yayınlanan iddaa bülteni içerisinde sadece Antalya-Beşiktaş kupa maçı var. Bu maçların dışında kayda değer başka maç yok denebilir. İddaa oynayacak takipçilerimiz için bu karşılaşmalardan bir kupon hazırlamalarını tavsiye ediyoruz. Bizler sizler için bir kupon hazılayacağız. Hazırlayacağımız banko kupon hoşunuza gider ise aynı şekilde değerlendirebilir yada arasından maç yada maçlar seçebilirsiniz.

18 Mayıs İddaa Tahminleri –  İngiltere Premier Ligi İddaa Tahminleri ve günün banko maçları

Manchester United – Fulham karşılamasından fazla gol çıkmayacağı kanaatindeyiz. Bu karşılaşmaya yüksek orandan 2,5 gol altı oynayabilirsiniz.

Southampton – Fulham maçında ise United maçına oranla daha gollü bir maç olacağı yönün de analizlerimiz var. Bu karşılaşmaya 2,5 gol üstü deneyebilirsiniz.

Brighton & Hove Albion – Manchester City akrşılaşmasında ise handikaplı CİTY galibiyetini kuponunuza ekleyebilirsiniz.

Chelsea – Leicester City maçına iddia tek maç bahis oynama imkanı sunmuş. Chelsea galibiyetine 1,58 oran verilmiş ama bu oran Chesea galibiyeti için iyi bir oran. Oran yükseltmek isteyen takip

 

 18/05/2021Manchester UnitedvsFulham
 18/05/2021SouthamptonvsLeeds United
 18/05/2021Brighton & Hove AlbionvsManchester City
 18/05/2021ChelseavsLeicester City
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Open chat
Totobogiris.org