18 OCAK 2021 BURSA ALTILI TAHMİNİ

 

18 OCAK 2021 Pazartesi 5. Yarış günü olan Bursa Osmangazi Hipodromu‘nda 8 Koşulu at yarışı programı izleyeceğiz. Altılı Ganyan oyunu 3. Koşu ile saat 14:30‘da başlayacaktır.

 

Bursa Mahalli Komiserler Kurulu Kararı İle Koşular ileri Bir Tarihe Tehir edilmiştir. 

18 Ocak Pazartesi günü (bugün) gerçekleştirilmesi planlanan Bursa yarışları, yoğun kar yağışı nedeniyle Bursa Yarış Komiserler Kurulu tarafından aynı şart ve koşullarda, aynı program ile ileri bir tarihe ertelenmiştir.

Bu hipodromdaki koşulara ait oynanan biletlerin iadesine başlanmıştır.

 

3. Koşu – (ALTILI GANYAN OYUNU BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 ve Yukarı 10 Arap atın katılacağı HANDİKAP-14/DHÖW mücadele ile Bursa’da Altılı Ganyan oyununun başlangıç startı verilecektir. 1400 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirilecek bu koşuda;

 

Bu pistte ki tatminkar yarışları ile 3 – BADİNHAN‘ın (KIRATHAN – BUKLELİ), uyumlu pilotu Halil KAPLAN idaresinde uygun grupta birinciliğin güçlü adayı olarak çalışmalarımızda öne çıkmaktadır…

 

Eksik koşması halinde ise; Kocaeli’den yarış kazanarak gelen 5 – ÇOK YAKIN (SAVABEY – FEDLACANIM) koruduğu formu ve etkili pilotu Mahmut TURAN idaresinde hata affetmeyeceğini düşündüğümüz isimdir… 

3 // 5 

 

4. Koşu: 4 Yaşlı Arapların 1400 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirecekleri MAIDEN/DHÖW koşu ise, Beşli Ganyan oyununun başlangıç ayağını ekranlara getirecektir.

 

Gördüğü ilk yarışta 1200’ü 1.25.02’lik derece yaparak pistten ikinci ayrılan 3 – BALKANAĞASI (AĞABATUR – KÜÇÜK), bu defa daha hazır gireceği koşuda MAIDEN’a ilk veda etmesini beklediğimiz isimdir…

 

Geniş oyun yapacak yarışseverlerimiz ise; 7 – ŞANARHAN , 4 – ÇAKMAKTAŞI , 2 – ALSERDİL , 1 – ALBAYIR ve 5 – KIRİBRAM‘ı gözardı etmesinler diyelim.

3 // 7-4-2-1-5

 

5. Koşu: 4 Yaşlı 8 Arap safkanın bir araya geleceği ŞARTLI-4/DHÖW yarışıyla birlikte 2. Dörtlü Ganyan oyunu başlayacaktır. 1300 metrelik kum pistte seyredeceğimiz koşuda; Birincilik ödülü 54.000 TL olarak belirlenmiştir.

 

Sevdiği pist ve mesafede, anlaştığı pilotu Tolga YILDIZ idaresinde bir kez daha sahaya çıkacak olan 1 – BARLIKEFE (TURBO – BENİ BİL) kazandığı yarış sonrası koruduğu formuyla günün ilk bankosu olarak kuponlara önereceğimiz safkandır.

1 TEK

 

6. Koşu: SERHANBEY KOŞUSU KISA VADE-6/DHÖW mücadelesinde; 4 ve Yukarı 9 Arap atın 1800 metrelik kum pistte ki birincilik çekişmesini seyredeceğiz… 80.000 TL ödülü bulunan bu yarış ile 2. Üçlü Ganyan oyununun başlangıç startı verilecektir.

 

Çalışmalarımız neticesinde her koşu birbirlerine üstünlük sağlayabilen isimlerin bir arada olduğu bu koşuyu HEPSİ diyerek geçmenizi önereceğiz…

HEPSİ (9 safkan)

 

7. Koşu: 3 Yaşlı İngilizlerin 1200 metrelik kısa mesafeli kum pistte gerçekleştirecekleri HANDİKAP-14/Dişi koşusuyla birlikte Altılı’nın tabela ayağı ekranlara gelecektir. 45.500 TL birincilik ikramiyesi bulunan bu mücadelede;

 

Uyumlu pilotu Çetin TAŞ ile bir kez daha sahaya çıkacak olan 1 – MADEN DUMANI (RENK – MIGNONNE) sevdiği pist ve mesafede kazanmaya en yakın gördüğümüz safkan olup, günün bir diğer banko adayı olarak önerimizdir.

1 TEK

 

8. Koşu: 1300 metrelik kum pistte yapılacak ŞARTLI-2/X-1 koşu ile Osmangazi Hipodromu’nda günün kapanış startı verilecektir. 4 ve Yukarı 15 İngiliz safkanın katılacağı bu yarışta; 36.000 TL birincilik ödülü bulunmaktadır.

 

Grubun formda ve başarılı isimleri olarak öne çıkardığımız; 5 – BENNATO , 6 – BÜYÜK AJİBA , 11 – DARK MASTER , 4 – OCIUS ve 2 – BALYECİ SALİH kazanmaya en yakın gördüğümüz isimler olup, kurgularda eşit şans tanınması taraftarıyız.

5-6-11-4-2

 

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Open chat
Totobogiris.org