21 ARALIK 2020 BURSA ALTILI TAHMİNİ

21 ARALIK 2020 Pazartesi 56. Yarış günü olan Bursa Osmangazi Hipodromu‘nda seyredeceğimiz 9 Koşulu at yarışı programında; 1. Altılı Ganyan oyunu 1. Koşu ile saat 13:00‘de, 2. Altılı Ganyan oyunu 4. Koşu ile saat 14:30‘da başlayacaktır. At yarışı tahminleri paylaşım sitemizde, sunmuş olduğumuz yarış kurgularında sizlere yardımcı olmayı hedeflemekteyiz… Burada belli bir ekibin çalışması sonucu ortaya çıkarılan tahminleri yazdığımızı ve sizlerin gözünüzden kaçabilen safkanların altını çizmeye çalıştığımızı tekrar hatırlatmak isteriz. Unutulmaması gereken bir diğer nokta ise, bizlerinde bazen değerlendirmelerimizde atladığımız isimlerin olabileceğidir…Bu durumda, önceliği her daim kendi çalışmalarınıza verip daha sonra bizlerin hazırladığı altılı ganyan tahminlerine göz atarak kurgu çıkarmanızı önereceğiz. Sizlerin yakaladığı safkanlarla oluşturduğunuz yarış kuponlarınızı bu yazımızın altından sitemize göndererek yarışseverlerin değerlendirmelerini sağlayabilirsiniz.

 

1. Koşu – (BİRİNCİ ALTILI GANYAN OYUNU BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 Yaşlı 8 Arap atın katılacağı 1400 metrelik kum pist üzerine ki ŞARTLI-5/DHÖW mücadele ile Bursa’da 1. Altılı Ganyan‘ın başlangıç startı verilecektir. 6 – ADALETLİKASIRGA , 5 – SANCAKTAR, 7 – ÖZBURGAZ ve 2 – ÇAĞIRAN kazanması en muhtemel isimler olarak öne çıkan safkanlardır. (1 – ULUBEYİ KOŞMAZ)

6-5-7-2

2. Koşu: 2 Yaşlı İngilizlerin start alacağı MAIDEN/Dişi koşu ise, 1. Beşli Ganyan oyununun başlangıç ayağını oluşturmaktadır. 1400 metrelik kum pistte gerçekleştirilecek koşuda; 3 – FIRST SMILE , 2 – COUP DHONNEUR , 5 – MINSK ve 4 – GÜLER GEÇER‘i ayrımsız bir şekilde kuponlara yazmanızı öneririz…

3-2-5-4

3. Koşu: 4 ve Yukarı 7 Arap safkanın bir araya geleceği ŞARTLI-4/DHÖW yarışıyla birlikte 7’li Plase ve 1. Üçlü Ganyan‘ın başlangıç startı verilecektir. 2100 metrelik uzun mesafeli kum pist üzerinde gerçekleştirilecek birincilik çekişmesinde; Grubun üst sınıf isimleri olarak önplana çıkan 1 – BABAMENDUH ve 2 – BAŞKAYNAK ikilisine kurgularda eşit şans verilerek değerlendirilmesi taraftarıyız. 4 – DEMİRPENÇE ise geniş kuponlara rakip olarak eklenebilir.

1-2 // 4

4. Koşu – (İKİNCİ ALTILI GANYAN OYUNU BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 ve Yukarı İngilizlerin HANDİKAP-16 koşusu ise Osmangazi Hipodromu’nda  2. Altılı Ganyan‘ın başlangıç ayağını oluşturacaktır… 1200 metrelik kum pist üzerinde seyredeceğimiz mücadelede; Bu pistte ki başarılı yarışlarıyla öncelik tanıyacağımız isim olan 8 – EL MESCALERO‘nun muntazam galopları ile gözardı edilmemesini için kafa atı olarak yazmak istedik… 5 – NİĞDE BEYİ , 7 – GAUDİ (10 ile eküri) ve 9 – WIND POWER ise ciddi rakipleri konumunda olup, kurgulara eklenmesi gereken isimlerdir.

8-5-7-9

5. Koşu: 3 Yaşlı 11 Arap atın start alacağı 1400 metrelik kum pist üzerinde ki HANDİKAP-14/DHÖW mücadele ile 2. Beşli Ganyan oyununun ilk ayağı ekranlara gelecektir. 45.500 TL birincilik ikramiyesi bulunan yarışta; Kazandığı yarış sonrası sevdiği pistte bir  kez daha sahaya çıkacak olan 2 – DUMRUL koruduğu formu ve muntazam galopları ile günün ilk bankosu olarak önerimizdir.

2 TEK

6. Koşu: 3 ve Yukarı 9 İngiliz safkanın 2100 metrelik kum pistte gerçekleştirecekleri ŞARTLI-3 yarış ise, Dörtlü Ganyan‘ın başlangıç ayağını oluşturmaktadır… 6 – DRUMMER (3 ile eküri) uygun grupta yarışa katılıyor ve eküri destekli olması avantajıyla günün bir diğer banko adayı olarak seçtiğimiz isimdir.

6 TEK

7. Koşu: 3 Yaşlı 8 İngiliz atın katılacağı KISA VADE-8 koşusu ise, 2. Üçlü Ganyan oyununun başlangıç startını ekranlara getirecektir. 1900 metrelik kum pistte izleyeceğimiz bu mücadelede; Çalışmalarımız neticesinde bu pist ve mesafelerde etkili koşan 3 – CATCH THE RHYTHM, 2000’i 2.09.21 ve 1900’ü 2.02.37’lik dereceler yaparak kazanan safkan olmasından ötürü küçük kuponlarda alternatif tek yazılabileceğini düşünüyoruz… En ciddi rakibi konumunda olan 6 – PARİON ise hata kollayacak diğer şanslı isimdir. 2 – PETROCELLI , 5 – MAVİ KILIÇ ve 8 – UNKNOWN LOVE geniş oyunlarda gözardı edilmemesi gereken diğer safkanlardır.

3 // 6 // 2-5-8

8. Koşu: 2 Yaşlı İngilizlerin bir diğer MAIDEN/Dişi yarışı 1400 metrelik kum pist üzerinde yapılacaktır… 60.000 TL birincilik ödülü bulunan zorlu sınavda; Son iki startında ki başarılı koşuları ile dikkatlerimizden kaçmayan 7 – MADEN DUMANI‘nın bu defa MAIDEN’a veda etmesi en muhtemel isimdir… Eksik koşması halinde ise; 5 – HELLORA , 4 – GOLDEN GLITTER , 8 – TSUBASA ve 6 – KANATLI devreye girebileceğini düşündüğümüz diğer şanslılar olarak önplana çıkmaktadırlar.

7 // 5-4-8-6

9. Koşu: 3 Yaşlı 16 İngiliz safkanın start alacağı, Bursa Osmangazi Hipodromu’nda ki günün son ayağında ise; 1900 metrelik kum pistte ki ŞARTLI-19 yarış ekranlara gelecektir. Güçlü orjiniyle uzuna yatkın safkan 7 – IMPASSABLE KING koruduğu formuyla günün bir diğer teki olarak önerimizdir.

7 TEK

2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Engin SEYYAH
10 ay önce

Tahminlerinizin tamamı emek verilerek hazırlanmış, bu çok belli, canı yürekten KUTLAR TEŞEKKÜR EDERİM.
BAŞARILAR DİLERİM.

Open chat
Totobogiris.org