O

25 ŞUBAT 2021 İZMİR ALTILI TAHMİNİ

 

25 ŞUBAT 2021 Perşembe günü olan İzmir Şirinyer Hipodromu‘nda yapılacak 7 Koşulu at yarışı programında Altılı Ganyan oyunu 2. Koşu ile saat 15:00‘de başlayacaktır. İzmir 24. Yarış günü için hazırladığımız altılı ganyan kurgumuz şu şekildedir;

 

Günlük, ücretsiz at yarışı tahminlerini paylaştığımız sitemizde, sizlerde oluşturduğunuz altılı ganyan tahminlerinizi aşağıdan yorum bölümünden göndererek yarışseverlerle paylaşabilirsiniz.

 

2. Koşu – (ALTILI GANYAN OYUNU BU KOŞUDAN BAŞLAR)4 ve Yukarı 8 İngiliz atın katılacağı ŞARTLI-4 mücadele ile İzmir’de Altılı Ganyan oyununun başlangıç startı verilecektir. 1400 metre mesafeli kum pist üzerinde yapılacak olan yarışta, birincilik ikramiyesi 54.000 TL olarak belirlenmiştir.

 

Çalışmalarımız neticesinde eşit güçte isimlerin bir arada olmasından ötürü günün ilk ayağını HEPSİ diyerek sağlama almanızı önereceğiz.

HEPSİ (8 safkan)

 

3. Koşu: 3 Yaşlı 8 İngiliz atın start alacağı 1400 metre mesafeli kum pistte ki MAIDEN koşusu ile Beşli Ganyan oyunu başlayacaktır. Birincilik ödülünün 60.000 TL olarak belirlendiği bu yarışta;

 

91 günlük aranın ardından muntazam galoplarla sahaya çıkacak olan 2 – DANCING ADDER, başarılı işleriyle dikkatimizi çeken ilk isim oldu… Eğer galobu kadar koşar ise, bu grupta MAIDEN’a veda etmeye en yakın safkan konumunda olup, bizlerde risk alarak binicisi Mustafa ÇİÇEK idaresinde günün bankosu olacağını düşünüyoruz.

2 TEK

 

4. Koşu: 1400 metre mesafeli kum pistte gerçekleştirilecek HANDİKAP-14 koşu ile Dörtlü Ganyan‘ın başlangıç ayağını ekranlara getirecektir. 45.500 TL ikramiyeli bu mücadelede; 3 Yaşlı 6 İngiliz atın birincilik çekişmesini seyredeceğiz.

 

Yine denk güçte isimlerin toplandığı bir yarış ile karşı karşıyayız.. Burada da hiç risk almadan HEPSİ diyerek geçilmesini önereceğiz.

HEPSİ (6 safkan)

 

5. Koşu: OSMAN KAPANİ KOŞUSU KISA VADE-8 mücadelesinde; 4 ve Yukarı 6 İngiliz safkanın birincilik için çekişmesini izleyeceğiz… 1900 metre mesafeli kum pist üzerinde gerçekleştirilecek yarışta; Ödül 107.500 TL olarak belirlenmiştir… 2. Üçlü Ganyan oyununun başlangıç ayağını oluşturan bu günün önemli koşusu’nda;

 

Mustafa ÇİÇEK idaresinde sahaya çıkacak olan 2 – DARKHOLM koruduğu formu ve başarılı işleriyle günün bir diğer banko adayı olarak önerimizdir.

2 TEK

 

6. Koşu: Program üzerinde yer alan bir diğer MAIDEN koşu ise, Altılı Ganyan oyununun tabela ayağını ekranlara getirecektir. 60.000 TL birincilik ödülü bulunan ve 1400 metre mesafeli kum pist üzerinde gerçekleştirilecek zorlu sınavda; 3 Yaşlı 8 İngiliz atı sahaya çıkacaktır…

 

Öncelikle safkanları inceledik… Sonra binicilerine baktık… Direk muntazam işleriyle öne gelen 2 – ARKADAŞ‘ın gördüğü her yarış üzerine koyarak daha iyi performans sergilediğini de hesaba katarak, Kadir TOKAÇOĞLU gibi usta binicinin ellerinde MAIDEN’a veda etmesini bekliyoruz.

 

Eğer beklenilen yarışı çıkaramaz ise; 5 – KOÇ VOLKAN ve 1 – AKINBEYİ hata affetmeyecek diğer şanslılar olarak değerlendirilebilir.

2 // 5-1

 

7. Koşu: 4 ve Yukarı 12 Arap safkanın bir araya geleceği HANDİKAP-15/DHÖ mücadelesiyle günün kapanış startı verilecektir. 1900 metrelik mesafeli kum pistte yapılacak ve 54.000 TL birincilik ikramiyesi bulunan bu koşuda;

 

Son yarışta ki performanslarını beğendiğimiz 6 – CEVAHİRTAY ve sonlarda etkili gelerek ikinciliğe yerleşen 12 – OVAKAYA arasında ki çekişme kazananı belirleyebilir…

6-12

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Open chat
Totobogiris.org