26 ARALIK 2020 ADANA ALTILI TAHMİNİ

26 ARALIK 2020 Cumartesi 29. Yarış günü olan Adana Yeşiloba Hipodromu‘nda 9 Koşulu İKİ ALTILI programı bulunmaktadır. 1. Altılı Ganyan oyunu 1. Koşu ile saat 13:00‘de, 2. Altılı Ganyan oyunu ise 4. Koşu ile saat 14:30‘da ekranlara gelecektir…

at yarışı tahminlerimizde sizlere sunulan banko safkanlar veya o ayağa ait gelebileceğini düşündüğümüz, çalışmalarımız sonucu ortaya çıkan kurguları sunmaktayız. Burada hiçbir zaman tutma garantili kupon budur, kesin oynayın kazanırsınız gibi bir yorum yapılmamaktadır. Öncelik her daim kendi tuttuğunuz safkanlar olsun, daha sonra bizim sitemizde yer verilen isimlere göz atarak acaba geliri var mı yok mu diye tekrardan inceleyerek, değerlendiriniz… Burada bizim gözümüzden kaçanı siz, sizlerin gözünden kaçanı biz sunmaya gayret gösteriyoruz. Yorumlar bölümünden size ait olan altılı kuponlarınızı yollayabilirsiniz.

 

1. Koşu – (BİRİNCİ ALTILI GANYAN OYUNU BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 Yaşlı 8 Arap atın katılacağı ŞARTLI-4/DHÖW mücadele ile Adana’da 1. Altılı Ganyan‘ın başlangıç startı verilecektir. 54.000 TL birincilik ödülü bulunan ve 1900 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirilecek bu koşuda; 3 – TERAPİST , 6 – ILDIR BEYİ ve 1 – TONGARHAN çalışmalarımızda başarılı olarak gördüğümüz isimler olup, kuponlarda ayrımsız bir şekilde değerlendirilmesini önereceğiz.

3-6-1

2. Koşu: 2 Yaşlı 9 İngiliz safkanın yarış hayatlarına merhaba diyecekleri ŞARTLI-1 koşu ile 1. Beşli Ganyan oyununun başlangıç ayağı ekranlara gelecektir. 1200 metrelik kısa mesafeli kum pistte yapılacak mücadelede; Başarılı galoplarıyla iyi bir hazırlık evresi geçiren 4 – PRENS ATLAS ve 5 – RED ORCHESTRA bu zorlu sınavdan birincilikle ayrılmaya en yakın gördüğümüz isimlerdir.

4-5

3. Koşu: 4 Yaşlı Arapların start alacağı HANDİKAP-16/DHÖW yarışıyla birlikte 7’li Plase ve 1. Üçlü Ganyan‘ın başlangıç startı verilecektir. 1200 metrelik kum pist üzerinde izleyeceğimiz koşuda; Denk güçte isimlerin yer aldığı bu mücadelede; 4 – CANSEKLAVİ‘nin bu yarış için hem kilo yönünden hem galoplarıyla diğer safkanların yanında avantajlı olarak göründüğünü ve günün bankosu olarak önermeyi tercih ettiğimizi belirtmek isteriz.

4 TEK

4. Koşu – (İKİNCİ ALTILI GANYAN OYUNU BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı Arapların 1200 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirecekleri HANDİKAP-14/DHÖW/Dişi koşusu ile Yeşiloba Hipodromu’nda 2. Altılı Ganyan oyununun başlangıç ayağı ekranlara gelecektir. 45.500 TL birincilik ödülü bulunan bu yarışta; 11 – BOYACININ AŞKI ve 8 – MELİKENUR‘un son koşuda ki başarılı performansları gözardı edilemeyecek şekilde olup, kuponlara öncelikli yazılmasını tavsiye edeceğimiz safkanlardır… Rakip arayanlara ise; 3 – HAZİNEM , 2 – ÇAKIRSULTAN , 4 – İLHAM PERİSİ ve 1 – BUNİYABİR‘i geniş oyun yaparak değerlendirebilirler…

11-8 // 3-2-4-1

5. Koşu: 3 ve Yukarı İngilizlerin 2100 metrelik uzun mesafeli kum pistte ki HANDİKAP-21 yarışı ise, 2. Beşli Ganyan‘ın başlangıç startını oluşturacaktır. 13 safkanın sahaya çıkacağı bu mücadelede; Son koşusu’nu kazanan ve form durumunu koruduğunu gözlemlediğimiz 9 – OĞLUM DELİL, bu defa Ahmet ÇELİK idaresinde sahaya çıkıyor… Tüm şartların lehine olduğu bu koşuda OĞLUM DELİL’in kuponlara banko yazılması taraftarıyız.

9 TEK

6. Koşu: 107.500 TL birincilik ödülü bulunan ve 1500 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirilecek KISA VADE-8 koşu ile Dörtlü Ganyan oyunu başlayacaktır. 3 ve Yukarı 10 İngiliz atın start alacağı bu mücadelede; 8 – CONTENDER , 5 – SUMEL HAN , 3 – ALBERTO , 2 – TRİLYA , 10 – SILVER CLOUD (7 ile eküri) ve 9 – MAVİ ÇOCUK başarılı yarışları ile önplanda tuttuğumuz isimlerdir.

8-5-3-2-10-9

7. Koşu: 3 Yaşlı İngilizlerin HANDİKAP-16 koşusu ile 2. Üçlü Ganyan oyununun başlangıç ayağını izleyeceğiz… 1300 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirilecek yarışta; Son üç koşusu’nu kazanarak ADANA’ya gelen, grubun formda ismi 1 – DERBENTLİ küçük kuponlarda banko yazılabilecek safkandır… DERBENTLİ beklenen yarışı sergileyemez ise, o zaman bu ayağın karışma ihtimali çok yüksek gözüküyor… Çünkü; Kimi dışarıda bıraksak, fotoda bize el sallayabilecek güçte isimler. O yüzden bu ayağı tek atmayan yarışseverlerin 9 safkanı da kuponlarına işaretleyip yani HEPSİ diyerek, rahat bir koşu seyredebilmelerini öneririz. Tabiki kurgularınıza çok fazla müdahale etme imkanımız da hakkımız yok… Bizler sadece çalışmalarımız neticesinde öngördüğümüz kurguyu sizlere sunmaktayız. Yoksa burada kesin bu gelir kesin bu gelmez diye bir tabir kullanımı söz konusu bile olamaz. Sizlerin takip atları var ise bu ayağı kapatmak yerine, güveniyorsanız veya içinize siniyorsa iki üç at ile geçebilirsiniz. Tamamen sizlerin vereceği karardır. 

1 // HEPSİ

8. Koşu: Program üzerinde yer alan bir diğer ŞARTLI-1 mücadelesinde; 2 Yaşlı 9 İngiliz safkanın yarış hayatlarına merhaba diyecekleri zorlu birincilik çekişmesini seyredeceğiz. 1200 metrelik kum pistte ekranlara gelecek koşuda; 600’ü 39.5, 400’ü 26.6 Çok Rahat ve 800’ü 51.7, 400’ü 25.5 Rahat galopları ile dikkatimizi çeken 6 – ZIDA‘yı öncelikli olarak gözardı etmemeniz için ilk sırada yazmak istedik… Tabi her safkan galobu gibi koşsa, galoptan oynayanların çoğu köşeyi dönerlerdi… Sadece amacımız dikkat çekenleri öne çıkarabilmek olduğundan bu safkanda galoptan gözden kaçmaması için burada yazıyoruz… Daha sonra; 3 – MAJESTIC WOLF , 7 – BIRD NEST , 8 – MAJESTY ve 9 – MAMACITA‘yı da ekleyerek burayı sağlama alabileceğimizi düşünüyoruz.

6 // 3-7-8-9

9. Koşu: 3 Yaşlı İngilizlerin sahaya çıkacağı 1400 metrelik kum pistte ki ŞARTLI-19 koşusu’nda; Birincilik ikramiyesi 60.000 TL olarak belirlenmiştir. TEXAS RANGER yarıştan çıkarıldığı için 16 – KUANPO günün bir diğer bankosu olarak seçtiğimiz isimdir.

16 TEK (8 TEXAS RANGER KOŞMAZ)

4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
hakan
5 ay önce

güzel çalışma

hakan
5 ay önce

güzel oyun bol şans

Open chat
Totobogiris.org