26 ARALIK 2020 İZMİR ALTILI TAHMİNİ

26 Aralık 2020 Cumartesi 58. Yarış günü olan İzmir Şirinyer Hipodromu‘nda 9 Koşulu at yarışı programı bulunmaktadır. 1. Altılı Ganyan oyunu 1. Koşu ile saat 16:15‘de, 2. Altılı Ganyan oyunu 4. Koşu ile saat 18:00‘de başlayacaktır. Günlük, ücretsiz at yarışı tahminlerini paylaştığımız sitemizde, sizlere sunulan kurguların yanısıra oluşturduğunuz altılı ganyan tahminlerinizi aşağıdan yorum bölümünden göndererek katkı sağlayabilirsiniz.

Burada yapılan çalışmalarımızda pist durumu “NORMAL” olarak düşünülerek kurgu oluşturulmaktadır. Lütfen o güne dair hava durumuyla alakalı değişiklik olması durumunda kurgularınızı tekrar değerlendiriniz…

 

1. Koşu – (BİRİNCİ ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı 9 Arap atın start alacağı MAIDEN/DHÖW/Dişi mücadele ile Şirinyer’de günün ilk koşusu, 1. Altılı Ganyan‘ın başlangıç ayağını oluşturacaktır. 1400 metrelik kum pist üzerinde yapılacak bu mücadelede; Son koşusu’nda ki başarılı performansı ile dikkatleri üzerine çeken ve takibimize takılan 3 – GÖKÇEMELEK kurgumuzda ilk şans vereceğimiz isimdir… 1200 metrelik MAIDEN koşuda (Dişi/Erkek karışık) 1.25.67 gibi başarılı derece yaparak pistten tabelanın üçüncü basamağına yerleşerek ayrılmıştı… Şimdi koruduğu formu ve etkili pilotuyla fotoya uzanmaya en yakın safkan konumundadır… Tabi MAIDEN mücadele olmasından ötürü risk almak istemeyen yarışseverlerin; 4 – GÖNLÜMÜN EFENDİSİ ve 8 – UÇANYUMAK‘ı kuponlarına ekleyerek rahat bir yarış seyretmelerini önerebiliriz.

3 // 4-8

2. Koşu: 2 Yaşlı İngilizlerin HANDİKAP-15 yarışı ise, 1600 metrelik kum pistte gerçekleştirilecektir. 54.000 TL birincilik ikramiyesi bulunan ve 1. Beşli Ganyan‘ın başlangıç ayağını oluşturan bu koşuda; Son startında adeta tek başına çıktığı gibi 10 boy fark ile yarış kazanarak kendisinin geleceği parlak safkanlardan biri olduğu sinyalleri veren 1 – DEV ADAM koruduğu formu ile yine birinciliğin güçlü adayı olup bizlerinde banko önerisidir…

1 TEK

3. Koşu: 90.000 TL birincilik ödüllü KISA VADE-7/DHÖW/Dişi mücadelede; 4 ve Yukarı 8 Arap safkanın 1900 metrelik kum pist çekişmesi ekranlara gelecektir. Aynı zamanda 7’li Plase ve 1. Üçlü Ganyan oyununun başlangıç startını oluşturan bu koşuda; Handikap puanlarıyla da önplana çıkan 3 – GÖLDEM ve 4 – MY SULTAN grubun formda safkanları olup, sevdikleri pist ve mesafede kuponlarda eşit şans verilmesi taraftarı olduğumuz birinciliğe en yakın isimlerdir…

3-4

4. Koşu – (İKİNCİ ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)4 ve Yukarı 8 Arap atın katılacağı HANDİKAP-17/DHÖW koşuyla birlikte İzmir’de günün 2. Altılı Ganyan programının başlangıç startı verilecektir. 2000 metrelik uzun mesafeli kum pistte yapılacak bu mücadelede; Kazandığı yarışlar ile formunu sürekli geliştiren 6 – ALGANHAN uygun rakipleri yanında küçük kupon yapanların alternatif teki olabilir… Lakin geniş oyun yapacakların; 3 – FRENKLİ ATEŞİ ve 1 – AŞIKBEY‘i muhakkak değerlendirmeleri gerekir… .

6 // 3-1

5. Koşu: 2200 metrelik kum pistte yapılacak ŞARTLI-5 mücadele ile 2. Beşli Ganyan oyunu başlayacaktır. 69.000 TL birincilik ödülü ikramiyesi bulunan ve 3 Yaşlı 8 İngiliz safkanın sahaya çıkacağı bu yarışta; 4 – TROJEN FLY , 5 – ZIRCONIUM , 8 – MAGIC APPLE , 3 – LORD OF THE WINDS ve 1 – OUR PRIDE kuponlara ayrımsız yazarak burayı sağlama almanızı öneririz…

4-5-8-3-1

6. Koşu: 3 Yaşlı Arapların ŞARTLI-4/DHÖW koşusuyla birlikte Dörtlü Ganyan oyununun başlangıç startı verilecektir. 1400 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirilecek 54.000 TL ödüllü bu mücadelede; Başarılı çim yarışlarının ardından muntazam galoplar yaparak formunun zirvesinde olduğunu gösteren 5 – BORABEY‘i günün bir diğer banko ismi olarak kuponlara önerimizdir.

5 TEK

7. Koşu: 3 ve Yukarı İngilizlerin KISA VADE-7 yarışı ise, 2. Üçlü Ganyan‘ın başlangıç ayağını ekranlara getirecektir. 2000 metrelik kum pistte yapılacak ve 90.000 TL birincilik ikramiyesi bulunan koşuda; Yakaladığı güzel formuyla başarılı yarışlar çıkaran 7 – TEK DADAŞ çoğu rakibine üstünlük sağlayarak kazandığı ve tabela içlerinde bitirdiği mücadeleler oldu… Bu form durumuyla yine burada ilk şans tanınması gereken isim olup, risk almayı seven küçük kuponların alternatif tekide olabilir. Tabi yarış içerisindeki aksilikler, binici kaynaklı sorunlar vs. göz önünde bulundurularak kupon yapılacaksa; 6 – PERFECT RUNNER ve 4 – GRAY WOLF ihmale gelmeyecek diğer şanslılar olarak değerlendirilmesi taraftarıyız.

7 // 6-4

8. Koşu: Program üzerinde ki bir diğer MAIDEN/DHÖW/Dişi mücadelesinde; 3 Yaşlı 9 Arap atın 1400 metrelik kum pist çekişmesini izleyeceğiz. 60.000 TL birincilik ödülü bulunan bu zorlu sınavda; Başarılı galoplar yaparak iyi bir hazırlık evresi geçiren 4 – MANOLYA, binicisi Mustafa ÇİÇEK idaresinde bu defa MAIDEN’a veda etmeye en yakın isim konumundadır. Rakip arayanlar; 8 – ŞEBNEM HANIM , 7 – SEMELE ve 3 – KERVANKIRAN‘ı ihmal etmesinler diyelim.

4 // 8-7-3

9. Koşu: 1900 metrelik kum pistte gerçekleştirilecek günün son koşusu’nu oluşturan HANDİKAP-14/DHÖW mücadelede; 4 Yaşlı 10 Arap safkanın birincilik çekişmesi ekranlara gelecektir. Son koşusu’nu kazanan 3 – RODRIGUEZ uygun grupta, koruduğu formu ile bu ayağın bankosu olacağını düşündüğümüz isimdir.

3 TEK

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Open chat
Totobogiris.org