27 Mayıs İddaa Tahminleri

27 Mayıs Perşembe günü oynanacak olan futbol maçları arasından hazırlanacak olan banko maçlardan oluşan banko kuponlarımızı incelemeden iddaa kuponlarınızı hazırlamayın.Tekat.net iddaa yorumcularının hazırladıkları hazır iddaa kuponları ile sizlerde kaybettiklerinizi geri kazanabilirsiniz. Sizlerden hiç bir ücret talep etmeden günün en banko maçlarından oluşan kuponları sizlere sunuyoruz.

Kuponlarımızı inceleyip değerlendirmenizi yada kuponlarımızın arasından maçlar seçip oluşturacağınız günün kuponunda yer verebilirsiniz.

27 Mayıs Perşembe Alt Üst ve Karşılıklı Gol iddaa tahminlerimiz

Toulouse – Nantes Maç Tahmini
Karşılıklı Gol Var

Türkiye – Azerbaycan Maç Tahmini
Karşılıklı Gol Var ( 2-1 )

Sarpsborg – Kristiansund Naç Tahmini
Karşılıklı Gol Var

Arsenal Sarand – Bolivar Maç Tahmini
2,5 Gol Altı

Dört maçtan oluşan bu kuponumuzu dilerseniz aynı şekilde dilerseniz arasından maçlar seçerek hazırlayacağınız banko kuponlarda yer verebilirsiniz. Diğer yazarlarımızın kuponlarını inceleyerek kazanma şansınızı arttırabilirsiniz.

27 Mayıs Perşembe günü için iddaa yazarlarımızın hazırladıkları kuponları bu sayfadan takip edebilirsiniz. Yada ANA SAYFA‘dan takip edebilirsiniz. Menüye tıklayarak Banko maçlar Kategorisini ziyaret ederek de hazır iddaa kuponlarımızı inceleyebilirsiniz.

27 Mayıs Perşembe günü oynanacak olan Türkiye Azerbaycan hazırlık maçının iddaa yorumlarını da Perşembe günü bu sayfadan takip edebilirsiniz…

1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Bankocu
4 ay önce

Güzel kupon tebrikler değerlendireceğim

Open chat
Totobogiris.org