28 ARALIK 2020 BURSA ALTILI TAHMİNİ

28 ARALIK 2020 Pazartesi 58. Yarış günü olan Bursa Osmangazi Hipodromu‘nda seyredeceğimiz 10 Koşulu at yarışı programında; 1. Altılı Ganyan oyunu 1. Koşu ile saat 12:30‘da, 2. Altılı Ganyan oyunu 5. Koşu ile saat 14:30‘da başlayacaktır. Altılı ganyan kurgularımızı oluştururken, bir gün öncesinden sizlere yayınladığımız at yarışı tahminlerimizin arkasında başarılı bir çalışma ekibinin olduğunu her fırsatta belirtiyoruz. Amacımız, sizlerin bu oyunda daha kazançlı çıkabilmesi adına gözlerden kaçan veya takibimize takılan isimleri önplana çıkarıp sunmaktadır. Kendi kurgunuzu oluştururken burada ki sunulan tahminlere göz atıp, tekrar incelemenizi öneririz… Hiçbir şekilde tutma garantisi veren bir yer yoktur… Görüyoruz sağda solda ücretli gruplar, paralı siteler, kupon satışları vs. vs… Bir tutmuş kupon yayınlıyorlar akıllara zarar… 150 TL minimum tutarlı kuponlar… Ya arkadaş, bu adamın zaten bu kadar oynayacak parası olsa bir program için neden senden yardım istesin, neden ayrıca sana 150 TL’lik kupon vermen için birde üyelik aidatı ödesin. Mantıklı olacak olursak, bu tarz platformların para tuzağı olduğunu düşünüyoruz. Hiçbir zaman para karşılığı oyun satılmasını onaylamadık ve bu yüzden ücretsiz tahmin sitemizde sizleri bir araya getirmeyi hedefledik… Bütün yarışseverler tek bir yerde olursa, paylaşımlarla birbirlerine destek olabilirler. Burada sunulan kurgularda sizlere yardımcı olan ekibimizde asla bir maddi beklenti içerisinde olmadıklarını sitemizin açılışından bu yana destekleriyle göstermektedirler… Oraya buraya üç beş lira verip büyük kuponlar satın alacağınıza o paraları kendi kuponlarınıza kendi oluşturacağınız kurgular için harcayabilirsiniz. Çoğu zaten sahte hesaplar, sahte gruplar vs… Bu işin yüzde yüz bileni olsa kupon satmaz, kendisi o kuponu oynar tek başına tevziye gider… Neyse bu konular çok oturulur, tartışılır… Bizler BURSA tahminlerimizi yazmaya başlayalım..

 

1. Koşu – (BİRİNCİ ALTILI GANYAN OYUNU BU KOŞUDAN BAŞLAR): 2 Yaşlı 10 İngiliz atın start alacağı MAIDEN mücadele ile Bursa’da 1. Altılı Ganyan‘ın başlangıç ayağı ekranlara gelecektir. 1300 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirilecek zorlu sınavda; Bu pistte gerçekleştirdiği 800’ü 49, 400’ü 24 ve 1000’i 1.02 Rahat galoplarıyla 7 – ÖZAY KARAMAÇA başarılı performans sergilemesini beklediğimiz isim olup, günün ilk banko adayımızdır…

7 TEK

2. Koşu: 3 Yaşlı İngilizlerin katılacağı HANDİKAP-15 koşu ise 1. Beşli Ganyan oyununun başlangıç startını oluşturacaktır. 1400 metrelik kum pistte yapılacak birincilik çekişmesinde; Form durumu, pistte ki yarışları incelendiğinde 3 – EL MESCALERO , 4 – SİNYOR DENİZ ve 5 – PERSIAN PRINCE çalışmalarımız neticesinde başarılı olabileceğini düşündüğümüz isimler olarak karşımıza çıkmaktadırlar. 

3-4-5

3. Koşu: 3 Yaşlı Arapların 1300 metrelik kum pistte ki ŞARTLI-4/DHÖ yarışıyla birlikte 1. Dörtlü Ganyan oyununun başlangıç ayağını seyredeceğiz. 54.000 TL birincilik ödülü bulunan bu koşuda; 11.12.2020’de Bursa’da bu mesafede yarış gören 5 – OLGUNALP, 1.31.73’lük başarılı derecesiyle koşudan ikinci olarak ayrılmıştı… Şimdi daha formda gireceği bu mücadelede G. KOCAKAYA idaresinde fotoyu önde geçmesini beklediğimiz öncelikli isim olup, küçük kuponlarda alternatif tek yazılabilir… Rakip arayanlara ise; OLGUNALP’in ikinci olduğu koşuda, start alan binicisi yönünden zayıf kaldığını tahmin ettiğimiz 1 – ÇARIK AĞASI bu defa etkili bir pilot ile sahaya çıkıyor ve en ufak hatayı lehine çevirmesini beklediğimiz safkandır. 8. Aydan beri yarış görmeyen 2 – SAYGINER ise bu pistte 1.30’luk dereceye sahip olup, koşunun sürprizini yapabilir, dikkat diyelim.

5 // 1-2

4. Koşu: Program üzerinde yer alan bir diğer MAIDEN mücadelede; 2 Yaşlı 11 İngiliz safkanın 1300 metrelik kum pist yarışı ekranlara gelecektir. 7’li Plase ve 1. Üçlü Ganyan oyununun başlangıç ayağını oluşturan bu koşuda; 2 – ANGEL OF KINGDOM , 7 – KREM JANTİ ve 5 – GREYHOUND birlikte şans verilmesini önereceğimiz formda gördüğümüz isimlerdir…

2-7-5

5. Koşu – (İKİNCİ ALTILI GANYAN OYUNU BU KOŞUDAN BAŞLAR)ERTUĞRUL GAZİ KOŞUSU AÇIK-G3 mücadelesi ile Osmangazi Hipodromu’nda günün 2. Altılı Ganyan oyununun başlangıç startı verilecektir. 175.000 TL birincilik ödülü bulunan ve 1400 metrelik kum pistte gerçekleştirilecek günün ilk önemli yarışında; 3 ve Yukarı 9 İngiliz atı sahaya çıkacaktır… Bu pist ve mesafede başarılı performans sergileyen 9 – QUEEN OF PROTI öncelikli olarak şans vereceğimiz safkandır… Rakipleri olarak; 5 – HONORABLE , 1 – BABAYEGA , 2 – BAYEZID ve 8 – KING MAN GO geniş oyunlarda gözardı edilmemesi gereken diğer şanslılardır…

9 // 5-1-2-8

6. Koşu: 3 Yaşlı İngilizlerin SATIŞ-1 koşusu ise, 2. Beşli Ganyan‘ın başlangıç ayağını ekranlara getirecektir. 1400 metrelik kum pist üzerinde seyredeceğimiz bu mücadelede; Bursa’da ki 1400 metrelik ŞARTLI-19 yarışında ki başarılı ikinciliğiyle takibimize takılan 2 – ZABUNHAN‘ı (5 ile eküri) günün bir diğer teki olarak kurgularda değerlendirebilirsiniz…

2 TEK

7. Koşu: 2 Yaşlı 8 İngiliz atın katılacağı A3 koşu ile 2. Dörtlü Ganyan oyunu başlayacaktır. 1200 metrelik kum pistte gerçekleştirilecek yarışta; 160.000 TL birincilik ödülü bulunmaktadır. 3 – LIKE THE STARS , 8 – STERM CELLS , 6 – TİVATLI , 1 – AŞAN BABA ve 7 – ANGEL OF LOVE sıralamasını bütçenize göre kurgulamanızı öneririz. 

3-8-6-1-7

8. Koşu: ULUDAĞ KOŞUSU AÇIK-A3 yarışında birincilik ikramiyesi 160.000 TL olarak belirlenmiştir. 4 ve Yukarı 8 Arap atın start alacağı 2000 metrelik kum pistte gerçekleştirilecek günün bir diğer önemli mücadelesinde; Kazandığı yarış sonrası koruduğu formu ile uygun grupta 6 – KARDEŞCAN günün bir diğer teki olarak kuponlara önereceğimiz isimdir. 

6 TEK

9. Koşu: Günün bir diğer MAIDEN yarışında; 2 Yaşlı 11 İngiliz safkanın birincilik mücadelesini izleyeceğiz. 1300 metrelik kum pistte yapılacak ve 60.000 TL ödül bulunan koşuda; Başarılı performanslarıyla önplana çıkan 1 – BOB STYLE , 4 – FEEL THE VICTORY , 8 – PAC MAN , 10 – VEDADO ve 3 – DRAGON HEART kurgularda birlikte değerlendirilmesini önereceğimiz isimlerdir. 

1-4-8-10-3

10. Koşu: 4 Yaşlı Arapların 1800 metrelik kum pistte ki HANDİKAP-14/DHÖ yarışı ile programın kapanış startı verilecektir. Çalışmalarımızda önplana çıkardığımız 3 – HARİKULADE ve 2 – KAYALASKA arasındaki çekişme birinciyi belirleyecektir. 

3-2

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Open chat
Totobogiris.org