29 Mayıs iddaa tahminleri

29 Mayıs Cumartesi için yayınlanan iddaa bültenindeki maçlar arasından hazırlayacağımız banko kuponumuzu Cumartesi sabahı saat : 10:00’da yayınlayacağız.

28 Mayıs Cumartesi için hazırladığımız ve yayınladığımız 4 maçtan oluşan banko kupon kazandırmıştır. Değerlendiren takipçilerimizi tebrike deriz.

28 Mayıs kuponumuzu görmek için TIKLAYINIZ

iddaa yazarlarımızın sizler çin hazırladıkları banko maçlardan oluşan bir birinden güzel banko kuponları görmeden iddaa kuponlarınızı hazırlamayın.

Günün en banko maçlarından oluşan hazır iddaa kuponlarımızı inceleyerek aynı şekilde yada arasından maçlar seçerek oluşturacağınız iddaa kuponlarında yer verebilirsiniz.

29 Mayıs Banko Maçlardan Oluşan Banko Kuponumuz

Boreham Wood – Maidenhead Utd Maç Tahmini
2,5 Gol ALtı

Fortuna Ii – Rödinghausen Maç Tahmini
2,5 Gol ALtı

Hifk – Inter Turku Maç Tahmini
2,5 Gol Üstü

Cincinnati – New England Maç Tahmini
2,5 Gol Altı

Bugüne özel sizler için 4 banko maçtan oluşan harika bir kupon hazırladık. 3 maça 2,5 gol altı tahminde bulunurken 1 maça 2,5 gol üstü tahminin de bulunduk. Bizler için günün en banko maçları bu dört maç gibi gözüküyor. Sizlerin bu kuponu aynı şekilde değerlendirmenizi öneriyoruz. Tabi ki hiç bir kuponun garanti olmadığını bilmenizi isteriz. Arasından maç yada maçlar seçerek de banko oluşturacağınız hazır kuponlarınız da yer verebilirsiniz.

tekat.net sizlere en iyi kuponları en iyi analizler yaparak sunuyor

 

 

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Open chat
Totobogiris.org