3 MAYIS 2021 ŞANLIURFA ALTILI TAHMİNİ

 

3 MAYIS 2021 Pazartesi Şanlıurfa Hipodromu‘nda yapılacak 9 Koşulu at yarışı programında 1. Altılı Ganyan oyunu 1. Koşu ile saat 15:45‘de, 2. Altılı Ganyan oyunu 4. Koşu ile saat 17:30‘da başlayacaktır… Şanlıurfa 4. Yarış gününde ÇİFT ALTILI GANYAN oyunu için hazırladığımız tahminlerimiz şu şekildedir;

 

at yarışı tahminlerimiz ile yarışseverlere ücretsiz bir şekilde altılı ganyan kurguları paylaşmaktayız. Bizlerin tahminlerinden ziyade sizlerde bu yazının alt kısmından kendinize ait olan at yarışı kuponlarınızı göndererek çeşitliliği sağlayabilirsiniz. Bizlerin gözünden kaçan isimleri belki de sizler yakalıyorsunuzdur. Burada tüm değerlendirmeler sonucu altılı kuponu yapan yarışseverlerin olduğunu biliyoruz. Her ne kadar başarılı bir ekip ile bir gün öncesinden tahminleri hazırlıyor olsak da sizlerin katkılarıyla daha büyük bir hedef kitleye ulaşabiliriz. Koşan safkanların içinden geliri olmayanları bir kenara ayırıp, sizlerin en düşük bütçe ile kupon hazırlaması için çaba sarf ettiğimizi tekrar belirtelim…

 

1. Koşu – (BİRİNCİ ALTILI GANYAN OYUNU BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN mücadelesi ile Urfa’da 1. Altılı Ganyan oyununun başlangıç ayağı ekranlara gelecektir. 1400 metrelik mesafeli kum pist üzerinde yapılacak ve 44.500 TL birincilik ödülü bulunan yarışta;

 

Gördükleri koşular ile grubun formda safkanları olarak önplana çıkardığımız 1 – ALPERENBEY ve 3 – ARİSTOKRATA‘yı kuponlara ayrımsız bir şekilde yazarak bu ayağı geçmenizi önereceğiz.

1-3

 

2. Koşu: 4 Yaşlı Arapların katılımıyla gerçekleştirilecek HANDİKAP-15/DHÖW/Dişi yarışıyla birlikte 1. Beşli Ganyan oyunu başlayacaktır. 1400 metre mesafeli kum pistte izleyeceğimiz koşuda; Birincilik ikramiyesi 39.500 TL olarak belirlenmiştir…

 

Grubun başarılı isimleri olan 1 – BOYACININ AŞKI , 2 – ŞEHBALİN KIZI ve 3 – TUMBUL FLOWER yapacağınız kurgularda eşit şans verilmesi taraftarıyız.

1-2-3

 

3. Koşu: 3 Yaşlı 10 Arap safkanın bir araya geleceği ŞARTLI-3/DHÖW koşusu ise 7‘li Plase ve 1. Üçlü Ganyan oyununun başlangıç ayağını oluşturacaktır. 32.000 TL birincilik ödülü bulunan ve 1100 metrelik mesafeli kum pist üzerinde gerçekleştirilecek yarışta;

 

1 – HIZLIYSAN YAKALA , 2 – AKTAŞIN GÜLÜ , 3 – CANIMECE , 4 – ŞANLIKAN ve 5 – YAYLA GÜZELİ bu pistte ki başarılı koşularıyla öne gelen isimler olup, ayrımsız bir şekilde değerlendirilmesini önereceğimiz safkanlardır.

1-2-3-4-5

 

4. Koşu – (İKİNCİ ALTILI GANYAN OYUNU BU KOŞUDAN BAŞLAR)Program üzerinde yer alan bir diğer MAIDEN koşu ile Urfa Hipodromu’nda günün 2. Altılı Ganyan oyununun başlangıç startı verilecektir. 44.500 TL birincilik ikramiyesi belirlenen bu mücadelede; 3 Yaşlı 14 İngiliz atın zorlu sınavını seyredeceğiz.

 

Yarışa katılacağı aprantisi ile gerçekleştirdiği son galoplarında ki başarısını koşuya yansıtması halinde kazanmaya en yakın görünen 13 – NEV SICH günün ilk bankosu olarak önerimizdir.

13 TEK

 

5. Koşu: 4 Yaşlı Arapların 1900 metrelik mesafeli kum pistte ki ŞARTLI-4/DHÖW mücadelesiyle 2. Beşli Ganyan oyunu başlayacaktır. 39.500 TL ödül bulunan bu yarışta; 15 safkanın birincilik çekişmesi ekranlara gelecektir.

 

4 – DÖRTNALBEYİ , 8 – DANEDANE , 9 – HİLVANLIM , 1 – ALDIRMAZ , 7 – UÇANDEDE ve 3 – ÇILGIN ÇOCUK‘un başarılı performanslarıyla burada kazanması en muhtemel isimler olarak öne çıkardığımızı belirtmek isteriz.

4-8-9-1-7-3

 

6. Koşu: 2000 metrelik uzun mesafeli kum pistte gerçekleştirilecek HANDİKAP-16/DHÖW yarışı ile Dörtlü Ganyan‘ın başlangıç startı verilecektir. Birincilik ikramiyesinin 50.500 TL olarak belirlendiği bu mücadelede; 4 ve Yukarı 14 Arap safkanın katılımıyla gerçekleştirilecek koşuda;

 

Bu pist ve mesafede başarılı derece elde ederek pistten ayrılan 6 – BREDELAL ara ara ters yarışlar koşsa da risk alınıp burada günün bir diğer bankosu olarak önereceğiz… Zaten URFA’da risk almadan kupon yapmak anlamsız olur… Çok değişik safkanların fotoya uzandığı bu programda bizlerde farklı boyutlardan inceleyip sizlere kurgu sunmaktayız.

6 TEK

 

7. Koşu: HARRAN ÜNİVERSİTESİ VETERİNER FAKÜLTESİ DEKANLIĞI KOŞUSU ŞARTLI-5 mücadelesinde; 4 ve Yukarı 12 İngiliz atın 2000 metrelik mesafeli kum pistte ki birincilik çekişmesini izleyeceğiz. 50.500 TL ödül bulunan bu yarış ile 2. Üçlü Ganyan oyunu başlayacaktır.

 

Üst üste kazandığı yarışlar ile form durumunu koruyan 1 – WILD WEST yine uygun grupta fotoyu önde geçmesini beklediğimiz isim olup, günün bir diğer banko adayımızdır…

1 TEK

 

8. Koşu: Bir diğer MAIDEN koşuda; 3 Yaşlı 13 İngiliz safkanın birincilik çekişmesi için start verilecektir. 1400 metrelik mesafeli kum pist üzerinde gerçekleştirilecek ve 44.500 TL ikramiyesi belirlenen bu zorlu sınavda;

 

Bu defa daha hazır girecekleri yarışta MAIDEN’a veda etmesini beklediğimiz 1 – ANTHONY , 6 – HEATWAVE (13 ile eküri) , 3 – CONSTANT , 7 – TAMER REİS ve 5 – GOOD BREEZE çalışmalarımız doğrultusunda burada kuponlarda eşit şans verilmesi taraftarı olduğumuz safkanlardır.

1-6-3-7-5

 

9. Koşu: Programın kapanış ayağına geldiğimizde ise; 3 Yaşlı 17 İngiliz atın HANDİKAP-15/Dişi mücadelesi başlayacaktır. 1200 metrelik kısa mesafeli kum pistte seyredeceğimiz bu koşuda 39.500 TL ödül bulunmaktadır.

 

Yine burada son iki koşusu’nda birincilik elde etmiş olan 5 – DATÇALI KIZ‘ın koruduğu form durumuyla küçük kuponlarda alternatif tek olabileceğini belirtmek isteriz.

 

3 – AŞK OLSUN SANA (9 ile eküri) , 8 – TOMBİK DENİZ ve 1 – SECRET MOMENT geniş oyunlarda ihmal edilmemesi gereken diğer şanslılar olarak önplana çıkmaktadırlar.

5 // 3-8-1

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Open chat
Totobogiris.org