3 OCAK 2021 İZMİR ALTILI TAHMİNİ

1 OCAK 2021 Pazar 2. Yarış günü olan İzmir Şirinyer Hipodromu‘nda 6 Koşulu at yarışı programı bulunmaktadır. Altılı Ganyan oyunu 1. Koşu ile saat 14:30‘da başlayacaktır. Günlük, ücretsiz at yarışı tahminlerini paylaştığımız sitemizde, sizlere sunulan kurguların yanısıra oluşturduğunuz altılı ganyan tahminlerinizi aşağıdan yorum bölümünden göndererek katkı sağlayabilirsiniz.

 

1. Koşu: 4 Yaşlı 7 Arap atın katılacağı bir araya geleceği ŞARTLI-3/DHÖW/X koşusu ile İzmir’de günün ilk startı verilecektir… 1900 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirilecek Altılı Ganyan‘ın başlangıç mücadelesinde; 45.500 TL birincilik ikramiyesi bulunmaktadır.

Galoplarında ki başarısıyla bir adım öne çıkardığımız 4 – MİLASBERK kuponlara önereceğimiz ilk isimdir… Son startını ölçü almadığımız 2 – AKKUŞBEY ve anlaştığı pilotuyla her koşu üzerine koyarak daha iyi duruma gelen 5 – BERHAYAT ve Mehmet KAYA idaresinde beşinci kez sahaya çıkacak olan 1 – KAYAKULE‘yi birlikte kuponlarda değerlendirmenizi önereceğiz.

4-2-5-1

2. Koşu: 2000 metrelik uzun mesafeli kum pistte yapılacak ŞARTLI-5/DHÖW yarışıyla birlikte Beşli Ganyan oyununun başlangıç ayağı ekranlara gelecektir. 5 ve Yukarı 8 Arap safkanın bir araya geleceği bu mücadelede; 69.000 TL birincilik ödülü bulunmaktadır.

Form durumlarını beğendiğimiz ve yarışlarını incelediğimizde birbirlerine denk güçte safkanların bir araya geldiklerini gördüğümüz bu ayağın HEPSİ diyerek geçilmesi taraftarıyız.

HEPSİ (8 safkan)

3. Koşu: 4 ve Yukarı İngilizlerin 1600 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirecekleri ŞARTLI-3/X-1 yarışı ile Dörtlü Ganyan‘ın başlangıç startı verilecektir. 45.500 TL birincilik ikramiyesi bulunan bu koşuda; Sevdiği pist ve mesafede, uyumlu pilotuyla 2 – MY ROYAL SUN günün ilk bankosu olarak önerimizdir.

2 TEK

4. Koşu: 3 Yaşlı 4 İngiliz safkanın bir araya geleceği HANDİKAP-14 yarış ile Üçlü Ganyan oyunu başlayacaktır. 1900 metrelik kum pistte yapılacak bu koşuda; Birincilik ödülü 45.500 TL olarak belirlenmiştir.

2 – JUNIOR ÇINAR ve 1 – KEY TO MY HEART ikilisi galoplarında ki başarılarını yarışa yansıtmalarını beklediğimiz isimlerdir.

2-1

5. Koşu: ÖZGÜN KOŞUSU KISA VADE-6/DHÖ yarışıyla birlikte Altılı’nın tabela ayağı ekranlara gelecektir. 1600 metrelik kum pistte gerçekleştirilecek günün önemli mücadelesinde, 80.000 TL birincilik ikramiyesi bulunmaktadır. 4 ve Yukarı 5 Arap atın sahaya çıkacağı bu koşuda;

Burada galopları ve koşularını incelediğmizde önplana çıkan 3 – BOMBACAN ve 2 – ATİK ATİK kazanmaya birer adım daha yakın olduklarını düşündüğümüz safkanlardır… Bu ikiliye etkili pilotu ile 1 – ALPTUĞHAN katılabilir, geniş oyunlarda dikkat diyelim.

3-2 // 1

6. Koşu: 1200 metrelik kısa mesafeli kum pistte seyredeceğimiz MAIDEN koşu ise Şirinyer Hipodromu’nda günün kapanış ayağını oluşturmaktadır. 3 Yaşlı 9 İngiliz safkanın start alacağı bu yarışta;

Son iki startında Mustafa ÇİÇEK ile başarılı ikincilikler elde eden 1 – ADAHAN, muntazam galopları ve iyi bir hazırlık evresi geçirmiş olmasından dolayı bu defa usta binicisiyle MAIDEN’a veda etmesini beklediğimiz safkandır.

1 TEK

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Open chat
Totobogiris.org