31 ARALIK 2020 KOCAELİ ALTILI TAHMİNİ

31 Aralık 2020 Perşembe 43. Yarış gününde hazırlamış olduğumuz at yarışı tahminlerimiz aşağıda yer almaktadır. Günlük ücretsiz altılı ganyan kurgularımızı paylaştığımız sitemizde, sizlerde tahminler göndererek katkı sağlayabileceğinizi belirtmek isteriz. Kocaeli Kartepe Hipodromu‘nda 8 Koşulu akşam yarış programı bulunmaktadır. Altılı Ganyan oyunu 3. Koşu ile saat 14:30‘da ekranlara gelecektir…

 

3. Koşu – (ALTILI GANYAN OYUNU BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı 11 Arap atın start alacağı HANDİKAP-15/DHÖW mücadelesiyle Kocaeli’de Altılı Ganyan‘ın başlangıç ayağı ekranlara gelecektir. 54.000 TL birincilik ödülü bulunan ve 1400 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirilecek koşuda;

Çalışmalarımızda kazanmaya en yakın isimler olarak gördüğümüz 4 – EYMENAĞA , 1 – SÜSLÜ GÜZEL , 3 – ORMAN ESİNTİSİ , 2 – DENİZ KURDU , 6 – BABACANDIR ve 5 – MUSLİH AĞA‘yı kurgularda ayrımsız bir şekilde değerlendirmenizi öneririz.

4-1-3-2-6-5

4. Koşu: 3 ve Yukarı İngilizlerin HANDİKAP-17 koşusu ile Beşli Ganyan oyunu başlayacaktır. 77.000 TL birincilik ikramiyesiyle 1400 metrelik kum pistte ekranlara gelecek yarışta;

Muntazam galoplarla iyi bir hazırlık evresi geçiren 6 – THE LAST LION, başarılı yarışları ile sürekli tabela içerisinde kendisine yer bulmayı başarmıştır… Yine uyumlu jokeyi Tolga YILDIZ idaresinde sahaya çıkan THE LAST LION birinciliğin güçlü adayı olup, kuponlara banko önereceğimiz isimdir.

6 TEK

5. Koşu: 4 ve Yukarı Arapların bir araya geleceği HANDİKAP-16/DHT yarışıyla birlikte 2. Dörtlü Ganyan‘ın başlangıç startı verilecektir. 1900 metrelik kum pist üzerinde yapılacak mücadelede; Birincilik ödülü 69.000 TL olarak belirlenmiştir.

Grubun en kaliteli safkanı olarak görünen 1 – MANİDAR‘ı ağır kiloda olsa, kurgularda öncelikli olarak değerlendirmek lazım… Bu tarz isimlerin güçlü gruplarda start alıp, tabela yapması ve yapamaması koşu sonuçlarına bakarak değerlendirilmemelidir. Bu grubu normalde tabiri yerindeyse sırtında taşıyabilecek isimdir… Her ne olursa olsun önceliğiniz takip atlarınız olsun diye boşuna demiyoruz. Her koşuya galop bakarsak, her yarışta form durumuna bakarsak pek bir başarı elde edemeyiz. Birazda safkanların kimlerle koştukları, nerelerde kimlere geçildiği veya geçtiğini incelemekte fayda var.

Vahdettin KAPLAN idaresinde sahaya çıkacak olan 6 – OZANINOĞLU son galobunu binicisiyle birlikte gerçekleştirmiş, 1000’i 1.10 , 1200’ü 1.25 Rahat işiyle dikkatimizi çektiğini belirtmek isteriz. Ayrıca rakiplerinin yanında kilo avantajının da bulunması sebebiyle kuponlarda değerlendirilmesini önereceğimiz isimdir. Tabiki yarış içerisinde yer tutamayabilir, binici kaynaklı sorun yaşayabilir ona kimse garanti veremez. 

17.12.2020 tarihinde bu pist ve mesafede gerçekleştirilen mücadelede; 2.17.72’lik bitiriş derecesiyle 2 – ÖZBİLGİN ile 2.18.04’lük dereceye sahip olan 3 – İZTAN pistten dördüncüsü ve beşincisi olarak ayrılmışlardı… Bu defa kilo yönünden dezavantajları bulunsa da uygun grupta start alıyor olmalarından ötürü kuponlara ayrımsız yazılmalıdırlar. Bir diğer şanslı gördüğümüz isim 7 – KUĞU GÜZELİ‘de değerlendirilmesi gereken isimdir.

Sürpriz olarak; Hafif kilo avantajı ile 5 – SARRAFŞAH ihmale gelmez diyelim…

1 // 6 // 2-3-7 // 5

6. Koşu: 2 Yaşlı İngilizlerin 1500 metrelik kum pist üzerinde ki KISA VADE-7/Dişi mücadelesiyle 2. Üçlü Ganyan oyunu başlayacaktır. 90.000 TL ikramiyesi bulunan ve 8 safkanın sahaya çıkacağı bu koşuda;

Grubun başarılı safkanları olarak önplana çıkan 1 – PIXY , 6 – GÜNEŞKIZ , 2 – BRAVE BABY GIRL ve 3 – WANHEDA‘yı kuponlara birlikte yazarak bu ayağı rahat bir şekilde izlemenizi önereceğiz.

1-6-2-3

7. Koşu: 4 ve Yukarı 12 Arap atın katılacağı 1900 metrelik kum pistte ki ŞARTLI-5/DHÖW koşu ile Altılı’nın tabela ayağını izleyeceğiz. 69.000 TL birincilik ödüllü bu yarışta;

Sevdiği pist ve mesafede koruduğu formuyla 2 – ÜNALAMCA uygun grubu bulduğunu düşündüğümüz bu mücadeleden birincilikle ayrılmasını bekliyoruz.

2 TEK

8. Koşu: 3 Yaşlı Arapların MAIDEN/DHÖW koşusuyla Kartepe’de programın kapanış startı verilecektir. 1400 metrelik kum pist üzerinde yapılacak ve 60.000 TL birincilik ikramiyesi bulunan zorlu sınavda;

Son startındaki başarılı performansı ile dikkatleri üzerin çeken 3 – CİHANPEHLİVANI galoplarında ki başarısıyla bu defa daha hazır gireceği yarışta MAIDEN’a veda etmesini beklediğimiz isimdir. Rakip yazmak isteyen yarışsevelerimize; CİHANPEHLİVANI’na en yakın yarış bitiren 13 – ZIVARIKLI‘yı ekleyebileceklerini belirtmiş olalım.

3 // 13

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Open chat
Totobogiris.org