6 OCAK 2021 BURSA ALTILI TAHMİNİ

6 OCAK 2021 Çarşamba 2. Yarış günü olan Bursa Osmangazi Hipodromu‘nda 8 Koşulu at yarışı programı izleyeceğiz. Altılı Ganyan oyunu 3. Koşu ile saat 14:30‘da başlayacaktır. 

 

Bursa’da kalabalık bir program bizleri bekliyor… Herkesin tuttuğu safkanın ganyan olmasını dileriz. Öncelik her daim kendi tuttuğunuz isimler olmalıdır, bizlerin çalışması daha sonra değerlendirilmeye alınarak aklınıza yatacak şekilde kurgulanmalıdır… Neticede sağda solda yazılı bir tahmini alıp sizlere vermiyoruz, emek sarfederek başarılı ekibimiz ile oturup hazırlıyoruz.

Atın atı geçtiğini ve bu düzende farklı farklı durumlar ile karşılaşabileceğinizi unutmayınız. İlgilileri atın MAIDEN’dan çıkmasını istemez, biniciler kendi aralarında yarış paslaşabilir, kardeş kardeşe koşu içerisinde fedai at binebilir vs. vs. örnekler bitmez.. Tamamen şansınız varsa o gün oyun sizi bulur, şansınız yoksa kasa kazanır.

Bu oyundaki asıl amacında küçük paralarla, günlük eğlencenin tadına varmak olduğunu unutmamalısınız. Yoksa öyle köşeyi döneceğim diye oynarsanız daha çok para kaybedersiniz…

 

BURSA SÜRPRİZ KOKUYOR… BİZLERDE SÜRPRİZLİ OYUN HAZIRLAYALIM DEDİK… BAKALIM BİZİM SÜRPRİZLER BİZE SÜRPRİZ YAPACAKLARMI, BOL ŞANSLAR DİLERİZ.

 

3. Koşu – (ALTILI GANYAN OYUNU BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 Yaşlı 8 Arap atın katılacağı HANDİKAP-14/DHÖW yarış ile Bursa’da Altılı Ganyan‘ın başlangıç startı verilecektir. 1800 metrelik kum pistte yapılacak bu koşuda; 45.500 TL birincilik ikramiyesi bulunmaktadır.

Altılı Programının başlangıç ayağına da HANDİKAP-14 koşu koyulması gerçekten biraz sürprize müsait olan bu mücadeleyi bayağı renklendirmiş durumda… Risk almadan HEPSİ diyelim, ilk ayaktan emekli olmaya bayağı alıştırdılar bu ara o yüzden temkinli davranalım.

HEPSİ (8 safkan)

4. Koşu: 4 ve Yukarı Arapların HANDİKAP-15/DHÖW/Dişi mücadelesiyle Beşli Ganyan‘ın başlangıç ayağı ekranlara gelecektir. 1400 metrelik kum pistte yapılacak ve 54.000 TL birincilik ödülü bulunan bu yarışta; Uygun grupta koşuya katılacak olan ve tabela içerisinde ki başarılı yarışlarıyla dikkatleri üzerine çeken 5 – HARİKULADE anlaştığı binicisiyle, günün ilk bankosu olarak kuponlara önerimizdir.

5 TEK

5. Koşu: 3 Yaşlı 8 İngiliz safkanın bir araya geleceği zorlu sınav olan MAIDEN/Dişi yarışıyla birlikte Dörtlü Ganyan oyunu başlayacaktır. 1400 metrelik kum pist üzerinde seyredeceğimiz bu koşuda;

Gördükleri yarışlar ve başarılı işleriyle önplana çıkardığımız 8 – TSUBASA , 5 – GÜLER GEÇER , 6 – MY BABY BLUE ve 4 – FUU‘nun kurgularda ayrımsız bir şekilde yazılması taraftarıyız.

8-5-6-4

6. Koşu: 1900 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirilecek HANDİKAP-16 koşu ise 2. Üçlü Ganyan‘ın başlangıç ayağını oluşturacaktır… 4 ve Yukarı İngilizlerin katılacağı bu mücadelede;

Sevdiği pist ve mesafede uyumlu pilotuyla 4 – HELLBENT (3 ile eküri) çalışmalarımız neticesinde eşit kazanmaya en yakın isim olup, günün bir diğer banko adayımızdır… Bursa’da 1900 metrede birinciliği ve 2100’de ikinciliği bulunan HELLBENT eküri destekli gireceği bu koşuda çok şanslı konumdadır. Riski severiz, favoriyi herkes yazar…

4 TEK

7. Koşu: 3 Yaşlı İngilizlerin katılacağı 1800 metrelik kum pistte ki HANDİKAP-14 mücadele ile Altılı’nın tabela ayağını seyredeceğiz… 45.500 TL birincilik ödülü bulunan ve 8 safkanın sahaya çıkacağı bu koşuda;

Grubun iki güçlü safkanı olarak gördüğümüz 1 – DENİZLİ ve 2 – FATHER PEARL etkili pilotlarıyla burada fotoyu önde geçmesini beklediğimiz öncelikli isimlerdir… Sürpriz arayan yarışseverlerin; 3 – SARI MERMİ (7 ile eküri) ve 5 – KREM JANTİ‘yi değerlendirebileceklerini düşünüyoruz.

1-2 // 3-5

8. Koşu: 2100 metrelik uzun mesafeli kum pist üzerinde gerçekleştirilecek HANDİKAP-15/DHÖW koşusuyla günün kapanış ayağı ekranlara gelecektir. 54.000 TL birincilik ikramiyesi bulunan bu yarışta; 5 ve Yukarı 14 Arap atın birincilik çekişmesini izleyeceğiz…

Karışık bir mücadele olacağını düşündüğümüzden sıralamamız; 4 – ÇILGIN EJDER , 7 – KAYALASKA , 8 – KUTLUŞAHIM , 5 – KUĞU GÜZELİ (3 ile eküri) , 6 – ÖZGÜRFATİH , 2 – ORTAYLI (14 ile eküri) , 10 – SERDENGEÇER ve 11 – HASAN ABİ şeklinde olacaktır.

4-7-8-5-6-2-10-11

2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
İsmail
9 ay önce

Selam emeğine sağlık

Open chat
Totobogiris.org