6 ŞUBAT 2021 İSTANBUL ALTILI TAHMİNİ

 

6 ŞUBAT 2021 Cumartesi İstanbul Veliefendi Hipodromu‘nda gerçekleştirilecek 8 Koşulu at yarışı programında Altılı Ganyan oyunu 3. Koşu ile saat 18:30‘da başlayacaktır. İstanbul 11. Yarış günü için hazırladığımız at yarışı tahminimiz şu şekildedir;

 

Günlük, ücretsiz at yarışı tahminlerini paylaştığımız sitemizde, sizlere sunulan kurguların yanı sıra oluşturduğunuz altılı ganyan tahminlerinizi aşağıdan yorum bölümünden göndererek katkı sağlayabilirsiniz.

 

3. Koşu – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 ve Yukarı 9 İngiliz atın bir araya geleceği HANDİKAP-17 mücadele ile Veliefendi Hipodromu’nda Altılı Ganyan oyununun başlangıç startı verilecektir. 1200 metrelik kısa mesafeli kum pistte gerçekleştirilecek yarışta; Birincilik ödülü 77.000 TL olarak belirlenmiştir. Eşit güçteki isimlerin yer aldığı bu koşuyu HEPSİ diyerek geçip, rahat bir şekilde altılımızı devam ettirmeliyiz… Form durumları açısından iyi olarak önplana çıkan safkanların içerisinde seçim yapıp, daha sonra BEŞLİ’ye talim olmayalım…

HEPSİ (8 safkan) (4 KOŞMAZ)

 

4. Koşu: 3 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN koşusuyla birlikte Beşli Ganyan‘ın başlangıç ayağı ekranlara gelecektir. 1400 metre mesafeli kum pist üzerinde yapılacak ve 60.000 TL birincilik ikramiyesi bulunan bu zorlu sınavda; Galoplarında ve yarışlarında başarılı olmuş isimlerin bir araya gelmesinden ötürü bu ayağıda HEPSİ diyerek geçeceğiz…

HEPSİ (8 safkan) (4 ve 6 eküri)

 

5. Koşu: 4 Yaşlı 8 Arap safkanın ŞARTLI-4/DHÖW yarışı ile 2. Dörtlü Ganyan oyunu başlayacaktır. 54.000 TL ödülü bulunan ve 2000 metrelik uzun mesafeli kum pist üzerinde gerçekleştirilecek koşuda; Gerek form durumu gerek binicisi yönünden avantajlı olarak piste çıkan 6 – MUZOBABA‘yı (BATURŞAH – ZEPKA) günün ilk bankosu olarak önereceğiz.

6 TEK

 

6. Koşu: 4 ve Yukarı Arapların ŞARTLI-4/DHÖW mücadelesiyle birlikte 2. Üçlü Ganyan‘ın başlangıç ayağı ekranlara gelecektir… 1400 metre mesafelik kum pistte yapılacak ve 54.000 TL birincilik ikramiyesi bulunan yarışta;

 

Sevdiği pistte, etkili pilotuyla bir kez daha fotoyu önde geçmesini beklediğimiz 7 – SÜLÜNBİKE (KAIZBERT – ROMALI) günün bir diğer bankosu olarak önerimizdir.

7 TEK

 

7. Koşu: Program üzerinde yer alan bir diğer MAIDEN koşu ise altılı ganyan’ın tabela ayağını oluşturacaktır… 1400 metrelik mesafede kum pistte gerçekleştirilecek zorlu sınavda, birincilik ödülü 60.000 TL olarak belirlenmiştir.

 

Gördüğü koşular ile daha iyi duruma gelerek formunu sürekli geliştiren 3 – EZER GEÇER‘in küçük kuponlarda alternatif tek olarak sığınılabilecek liman olduğunu düşünüyoruz.

 

Geniş oyun yaparak, bu ayağa at ekleyecek yarışseverlerimiz; 8 – PASSION RUNNER , 6 – OVERLORD , 1 – BELLRING , 7 – SUNLIGHT ve 2 – BLACK CASTLE sıralamasını bütçelerine göre kurgulayabilirler.

3 // 8-6-1-7-2

 

8. Koşu: 4 ve Yukarı İngilizlerin 2000 metrelik mesafedeki kum pistte ki SATIŞ-2 koşusunda ki birincilik çekişmesi ile günün kapanış ayağını seyredeceğiz… Birincilik ikramiyesinin 49.000 TL olduğu bu yarışta; 87 handikap puanı ile bu grubu rahat bir şekilde geçerek, fotoya uzanmasını beklediğimiz 3 – SİDELİ günün bir diğer banko adayı olarak önerimizdir… Kocaeli’den hazır ve formda İstanbul’a getirilen SİDELİ için, grup gerçekten uygun… Tek problem pisti yadırgar mı yadırgamaz mı izleyip hep birlikte göreceğiz.

3 TEK

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Open chat
Totobogiris.org