O

8 ARALIK 2020 ADANA ALTILI TAHMİNİ

6 ARALIK 2020 Pazar 21. Yarış günü olan Adana Yeşiloba Hipodromu‘nda 10 Koşulu İKİ ALTILI programı bulunmaktadır. 1. Altılı Ganyan oyunu 1. Koşu ile saat 15:45‘de, 2. Altılı Ganyan oyunu ise 5. Koşu ile saat 18:00‘de ekranlara gelecektir…

at yarışı tahminlerimizde sizlere sunulan banko safkanlar veya o ayağa ait gelebileceğini düşündüğümüz, çalışmalarımız sonucu ortaya çıkan kurguları sunmaktayız. Burada hiçbir zaman tutma garantili kupon budur, kesin oynayın kazanırsınız gibi bir yorum yapılmamaktadır. Öncelik her daim kendi tuttuğunuz safkanlar olsun, daha sonra bizim sitemizde yer verilen isimlere göz atarak acaba geliri var mı yok mu diye tekrardan inceleyerek, değerlendiriniz… Burada bizim gözümüzden kaçanı siz, sizlerin gözünden kaçanı biz sunmaya gayret gösteriyoruz. Yorumlar bölümünden size ait olan altılı kuponlarınızı yollayabilirsiniz.

Şuna da bir parantez açmak isteriz; Biz, yarışseverlerin ümitlerini kıracak veya onların cebine zarar verecek programlara tahmin yapmadığımızı belirtelim… Diyarbakır, Şanlıurfa ve Elazığ tahminlerini bizim sitemizde artık yayınlamayacağımızı daha önce belirtmiştik, şimdide altını çizmiş olalım. Bu gibi programlar tamamen sayısal lotoda ki topların düşüş şekliyle aynıdır… O yüzden, oynamak isteyenlere tabi ki saygı duyarız ama biz çalışıp, çabalayıp sonu hüsranla bitecek kurgu için zaman harcamak istemiyoruz. Bu konuda bizleri anlayışla karşılayacağınızı düşünüyoruz.

 

1. Koşu – (BİRİNCİ ALTILI GANYAN OYUNU BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 ve Yukarı 8 Arap atın start alacağı HANDİKAP-15/DHT mücadelesiyle Adana’da 1. Altılı Ganyan‘ın başlangıç ayağı ekranlara gelecektir. 54.000 TL birincilik ödülü bulunan ve 1300 metrelik kum pistte yapılacak koşuda; 15.11.2020 tarihli Adana 1200 metrelik kum pist mücadelesinden ikincilik ile ayrılan 6 – ÇOLPANLI öncelikli olarak kazanmaya en yakın gördüğümüz safkandır… Aynı yarışta 3 – YANTAR ve 7 – PALA SALİH‘inde performanslarını beğendiğimizi belirterek burada diğer şanslılar olarak kuponlarda yer verilmesi taraftarıyız. Diyarbakır ve Urfa’dan başarılı sonuçlar alarak Adana’ya getirilen 2 – MİRZINAR ihmale gelmez…

6-3-7-2

2. Koşu: 1200 metrelik kum pist üzerinde seyredeceğimiz MAIDEN/DHÖW/Dişi koşusu’nda; 3 Yaşlı 13 Arap safkanın zorlu sınavı ekranlara gelecektir. 1. Beşli Ganyan oyununun başlangıç startını oluşturan bu yarışta; 60.000 TL birincilik ikramiyesi bulunmaktadır. Bu pist ve mesafede 1.26.23‘lük başarılı dereceye sahip 8 – ÖZMERİÇ KIZI bu defa daha hazır gireceğini düşündüğümüz koşudan MAIDEN’a veda etmesini bekliyoruz.

8 TEK

3. Koşu: 3 ve Yukarı İngilizlerin ŞARTLI-3 yarışı ile 1. Dörtlü Ganyan oyununun başlangıç ayağını izleyeceğiz. 45.500 TL ikramiyeli 11 safkanın start alacağı bu koşu 1200 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirilecektir. 1 – ALTIN KOP , 2 – ESKAYRA , 4 – MAGIC RAMPER , 5 – ÖZDEMİR BEY , 6 – ALKANDROS ve 9 – BORDONARO çalışmalarımız neticesinde kazanmaya en yakın görünen safkanlar olup, kuponlarda ayrımsız yazılması taraftarıyız.

1-2-4-5-6-9

4. Koşu: 4 ve Yukarı Arapların ŞARTLI-4/DHÖW koşusu ise, 7’li Plase ve 1. Üçlü Ganyan‘ın başlangıç startını oluşturacaktır… 1900 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirilecek 54.000 TL birincilik ödüllü bu yarışta; 3 – TAŞKIR geç çıkıştan dolayı sıkıntısı olsada burada uygun grupta öncelikli olarak şans verilmesi gereken ilk isimdir… Rakip olarak; 1 – MAVİ ATEŞ , 2 – FAHRENHEİT ve 4 – ATOM SAÇAN‘ı geniş oyunlarda değerlendirebilirsiniz.

3 // 1-2-4

5. Koşu – (İKİNCİ ALTILI GANYAN OYUNU BU KOŞUDAN BAŞLAR): Program üzerinde yer alan bir diğer MAIDEN/DHÖW/Dişi koşu ile Adana’da 2. Altılı Ganyan‘ın başlangıç startı verilecektir. 1200 metrelik kum pist üzerinde seyredeceğimiz birincilik çekişmesinde; Bu pist ve mesafede 1.26.30‘luk derecesiyle son koşusu’nda üçüncülükle ayrılan 10 – REİS KIZI binicisi Samet ERKUŞ idaresinde bu defa MAIDEN’a veda etmeye en yakın gördüğümüz isimdir… 

10 TEK

6. Koşu: 3 Yaşlı 11 İngiliz safkanın katılacağı 1300 metrelik kum pist üzerinde ki HANDİKAP-14 yarışta; 45.500 TL birincilik ödülü bulunmaktadır… 2. Beşli Ganyan oyununun başlangıç ayağını oluşturan bu koşuda; İç pistte yaptığı galopları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran 3 – SONSUZUM yarış içerisinde herhangi bir aksilik yaşamaması durumunda fotoya uzanmaya en yakın isim konumundadır… Rakip olarak; Ankara’da kazandığı yarış sonrası koruduğu formuyla Adana’ya gelen 6 – KOŞANTAY , biraz kumu eksik olsa da muntazam galoplarıyla öne çıkardığımız 10 – STOPPER ve yine önceki bu pistte gerçekleştirdiği koşularını incelediğimiz 5 – STARI GRAD geniş kurgularda değerlendirilebilecek diğer şanslılardır…

3 // 6-10-5

7. Koşu: 3 Yaşlı Arapların ŞARTLI-4/DHÖW mücadelesi ile 2. Dörtlü Ganyan oyunu başlayacaktır. 54.000 TL ödülü bulunan ve 1300 metrelik kum pist üzerinde seyredeceğimiz koşuda; Önereceğimiz isimler biraz riskli safkanlar olsada yine de kuponlarda yer almayı hakettiklerini düşünüyoruz. Çalışmalarımız neticesinde yarışlarını incelediğimiz 5 – ATEŞİNOĞLU ve 7 – BÜYÜK KENAN ikilisi burada sürpriz yapmaya müsait konumdalardır… Her ayakta favori, plase’ye yer verecek değiliz, eğer öyle olacaksa bu siteye ne gerek var değil mi? Amacımız dikkat çeken safkanlara dikkat çekebilmek olmalı. Biz, çalışırken dikkatimizi çekti sizlere önermek istedik. Yoksa burada neticesinde bir altılı ganyan kuponu paylaşmıyoruz. Yorum ve gözden kaçabilecek isimleri yazıyor ki sizler değerlendirebilin.

5-7

8. Koşu: 2 Yaşlı İngilizlerin KISA VADE-7/Dişi yarışında; Birincilik ikramiyesi 90.000 TL olarak belirlenmiştir. 2. Üçlü Ganyan oyununun başlangıç startını oluşturan bu koşu 1300 metrelik kum pistte ekranlara gelecektir. Anlaştığı pilotu Mücahit BAYIR idaresinde iki de iki yapan 4 – ORURA için şartların lehine olduğunu düşünüyor ve üçüncü startında da uygun rakipleri yanında fotoya uzanmasını bekliyoruz.

4 TEK

9. Koşu: 1400 metrelik kum pist üzerinde izleyeceğimiz KISA VADE-6 yarışta; 3 Yaşlı 8 İngiliz atı birincilik için sahaya çıkacaktır… 80.000 TL birincilik ödülü bulunan bu mücadelede; Kum koşuları biraz eksik olsa da başarılı galopları ile buradaki yarışı hedef yaptırıldığını düşündüğümüz 7 – STORM FALCON için bütün şartların lehine olduğunu düşünüyor ve günün bir diğer banko adayı olarak kuponlarda değerlendirilebileceğini belirtmek istiyoruz.

7 TEK

10. Koşu: Günün kapanış startına geldiğimizde ise; Program üzerinde yer alan bir diğer MAIDEN/DHÖW/Dişi mücadeleyi seyredeceğiz. 1200 metrelik kısa mesafeli kum pistte yapılacak zorlu sınava; 3 Yaşlı 12 Arap atı katılacaktır. 1.26.43‘lük derece yaparak pistten ayrılan 4 – ES ES HATUN koruduğu formuyla öncelikli olarak kuponlarda yer verilmesi hatta küçük kurgularda alternatif tek bile yazılabileceği taraftarı olduğumuz safkandır… Geniş oyun yapacak yarışseverlerin; 10 – ŞEF SULTAN , 5 – KÖŞK GÜZELİ , 3 – CİNNAH , 6 – MAHMUDİYELİ , 1 – BEDOCAN , 7 – ÖZDEMİRGÜLÜ , 9 – SEVDAKUŞU ve 8 – RİJBİN‘e şans verebileceklerinin altını çizmiş olalım.

4 // 10-5-3-6-1-7-9-8

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Open chat
Totobogiris.org