8 MAYIS 2021 ANKARA ALTILI TAHMİNİ

 

8 MAYIS 2021 Cumartesi 12. Yarış günü olan Ankara 75. Yıl Hipodromu‘nda 9 koşulu program ekranlara gelecektir. 1. Altılı Ganyan oyunu 1. Koşu ile saat 13:00‘de, 2. Altılı Ganyan oyunu 4. Koşu ile saat 14:30‘da başlayacaktır.

 

at yarışı tahminlerimiz ile yarışseverlere ücretsiz bir şekilde altılı ganyan kurguları paylaşmaktayız. Bizlerin tahminlerinden ziyade sizlerde bu yazının alt kısmından kendinize ait olan at yarışı kuponlarınızı göndererek çeşitliliği sağlayabilirsiniz. Bizlerin gözünden kaçan isimleri belki de sizler yakalıyorsunuzdur. Burada tüm değerlendirmeler sonucu altılı kuponu yapan yarışseverlerin olduğunu biliyoruz. Her ne kadar başarılı bir ekip ile bir gün öncesinden tahminleri hazırlıyor olsak da sizlerin katkılarıyla daha büyük bir hedef kitleye ulaşabiliriz. Koşan safkanların içinden geliri olmayanları bir kenara ayırıp, sizlerin en düşük bütçe ile kupon hazırlaması için çaba sarf ettiğimizi tekrar belirtelim…

 

1. Koşu – (BİRİNCİ ALTILI GANYAN OYUNU BU KOŞUDAN BAŞLAR)3 Yaşlı 11 Arap atın katılacağı MAIDEN/DHÖW/Dişi mücadelesi ile Ankara’da 1. Altılı Ganyan oyununun başlangıç startı verilecektir. 66.000 TL ödül bulunan ve 1000 metrelik mesafeli çim pistte ekranlara gelecek koşuda;

 

Form durumlarıyla birer adım öne çıkardığımız 11 – ÜNLÜ MASALKIZI (10 ile eküri) , 2 – AYNZÜLEYHA , 6 – KIFAN GÜLÜ , 7 – MİRAYKIZ ve 1 – AKÇA TAY‘ı yazarak bu ayağı rahat bir şekilde izlemenizi önereceğiz.

11-2-6-7-1

 

2. Koşu: 2100 metrelik uzun mesafeli kum pist üzerinde gerçekleştirilecek ŞARTLI-4 yarış ise 1. Beşli Ganyan oyununun başlangıç ayağını oluşturacaktır. 4 ve Yukarı 8 İngiliz safkanın bir araya geleceği bu mücadelede; Birincilik için 66.000 TL ikramiye belirlenmiştir.

 

3 boy geç çıkış yapmasına rağmen son startında başarılı bir yarış çıkararak fotoyu önde geçen 1 – DUELLO (8 ile eküri) koruduğu formu ve etkili binicisiyle bir kez daha kazanmasını beklediğimiz isimdir…

1 TEK

 

3. Koşu: 4 Yaşlı Arapların HANDİKAP-15/DHÖW/Dişi mücadelesi ile 7’li Plase ve 1. Üçlü Ganyan oyunu başlayacaktır. 2100 metre mesafeli kum pist üzerinde yapılacak birincilik çekişmesinde ödül 66.000 TL‘dir.

 

Kazandığı koşu sonrası başarılı form durumuyla önplana çıkan 1 – AYZA HANIM (2 ile eküri) anlaştığı binicisiyle bir kez daha kazanması en muhtemel safkan olup banko olarak önerimizdir.

1 TEK

 

4. Koşu – (İKİNCİ ALTILI GANYAN OYUNU BU KOŞUDAN BAŞLAR)3 Yaşlı İngilizlerin katılımıyla gerçekleştirilecek HANDİKAP-15/Dişi yarışı ise 2. Altılı Ganyan‘ın başlangıç ayağı ekranlara gelecektir. Birincilik ikramiyesinin 66.000 TL olarak belirlendiği ve 1400 metre mesafeli çim pist üzerinde seyredeceğimiz koşuda;

 

Çalışmalarımız neticesinde kazanması en muhtemel isimler olarak önplana çıkan 2 – EFSANE AŞK , 1 – ÜNLÜ MY DAUGHTER , 4 – SCARLET SEA , 3 – CÜLÜK ve 5 – NEPTUNE kurgularda ayrımsız değerlendirilmesi taraftarıyız.

2-1-4-3-5

 

5. Koşu: 4 ve Yukarı 10 İngiliz safkanın HANDİKAP-15 mücadelesiyle 2. Beşli Ganyan oyununun başlangıç startı verilecektir. 1300 metrelik mesafede ki kum pist üzerinde seyredeceğimiz bu yarışta 66.000 TL ödül bulunmaktadır.

 

Grup içerisinde form durumlarını iyi olarak gördüğümüz 1 – FEYMAN ABİ , 4 – ROUGHNECK , 5 – IVOR , 2 – BARTOLOMEO ve 6 – BELENUS bu ayağın kapalısı olarak gördüğümüz safkanlardır.

1-4-5-2-6

 

6. Koşu: TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİ KOŞUSU AÇIK-G1/DHT yarışında; 4 ve Yukarı 13 Arap safkanın birincilik çekişmesi ekranlara gelecektir. 1.032.000 TL ödül bulunan ve 1600 metrelik mesafeli çim pist üzerinde gerçekleştirilecek günün önemli mücadelesinde;

 

Sevdiği pist ve mesafede 9 – OĞUZBOYLU koruduğu form durumu ve etkili pilotuyla grubun önünde yer almayı başaran safkan olarak kuponlara banko yazılması taraftarıyız.

9 TEK

 

7. Koşu: 2000 metrelik uzun mesafeli kum pist üzerinde izleyeceğimiz KISA VADE-6 yarış ile 2. Üçlü Ganyan oyunu başlayacaktır. 92.000 TL birincilik ikramiyesi belirlenen bu koşuda; 3 Yaşlı 7 İngiliz atı start alacaktır.

 

Genel olarak form durumları ve başarılı performanslarıyla birbirlerine denk güçte gördüğümüz isimlerin bir araya gelmiş olmasından dolayı bu ayağı riske atmadan HEPSİ diyerek geçilmesini önereceğiz.

HEPSİ (7 safkan)

 

8. Koşu: 1400 metre mesafeli kum pistte yapılacak ŞARTLI-4/DHÖW koşuda; 4 ve Yukarı 7 Arap safkanın birincilik çekişmesi ekranlara gelecektir. 66.000 TL ikramiye bulunan bu mücadelede;

 

Son yarışında ki başarılı performansını yinelemesi halinde 5 – KADHAN‘ın fotoyu önde geçeceğini düşünüyor ve kurgularda bir diğer banko adayı olarak yazılmasını öneriyorum.

5 TEK

 

9. Koşu: Program üzerinde yer alan bir diğer MAIDEN/DHÖW/Dişi mücadelesiyle günün kapanış startı verilecektir. 1000 metrelik mesafeli çim pistte gerçekleştirilecek zorlu sınavda; Ödül 66.000 TL olarak belirlenmiştir.

 

Yarış hayatında ki ilk koşusu’nda başarılı derece elde ederek pistten ayrılan 9 – TAŞBEBEKTAY‘ı günün bir diğer bankosu olarak değerlendirmenizi öneririz.

9 TEK

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Open chat
Totobogiris.org