Eriksen Kalp Krizi İzle

Danimarka Fillandiya Maçı Türkiye saati ile 21:45’de kaldığı yerden devam edecek.

TRT1 EKRANLARINDA YAYINLANAN MAÇ KALDIĞI YERDEN TRT1 EKRANLARINDA DEVAM EDECEK. 

RUSYA BELÇİKA MAÇI İSE TRTSPOR EKRANLARINDA YAYINLANACAK

Ertelenmesi beklenen maçın kaldığı yerden devam etmesi kararı alındı. Eriksen‘in durumunun iyi olması maçın ertelenmesine gerek kalmadığını ve yoğun maç trafiğinden den dolayı böyle bir karar alındığı açıklandı.

Her iki takımada sorulduktan sonra her iki takımın da maçın kaldığı yerden devam etmesini istediğini belirtmişler.

Danimarka futbol federasyonundan açıklama geldi. Erikson‘un kalp atışlarının normale döndüğü ve kontrol amaçlı hastanede kalması gerektiği yönünde bilgiler veren yetkililer Türkiye saati ile 21:30’da ertelenen maç için karar alınacağı belirtildi.

Danimarka ile Fillandiya arasında oynana maçta Christian Eriksen kalp krizi geçirdi. Maçın ilk yarısında taç atışı kullanılırken bir den bire yere düşen ‘e ilk müdahale sağlık ekipkeri tarafından yapıldı. Sağlık ekiplerinin kalp masajını çok kısa bir sürede yapıyor olması uzman kalp doktorların kalbin yeniden normal ritimlerine dönme ihtimalinin çok yüksek olduğu söylendi.

Sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinden sonra normal ritmine geri döndüğü söyleniyor. Sahadan ambulansa götürülürken çekilen fotoğrafların da Eriksen‘in elini başına götürdüğü görülmüş. Bu sevindirici haberi de sizler ile paylaşmak istiyoruz.

UEFA‘dan yapılan ilk açıklamada Eriksen’a yapılan müdahaleden sonra normale döndüğünü ve kontrol amaçlı hastaneye götürüldüğü açıklaması yapıldı.

Bu arada Trt kanlına bağlanan bir çok spor yazarı Erikson için göz yaşlarını tutamadıklarını söyledi. Her 2-3 senede bir futbol sahalarında karşılaştığımız bu gibi olaylar tüm futbol severleri üzdüğü gibi alınan sonraki iyi haberler bizleri mutlu ediyor. Umarız daha iyi haberleri Erikson için en kısa zamanda alırız.

Eriksen Kalp Krizi İzle

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Open chat
Totobogiris.org