Totobo Giriş

Totobo sitesini sizler için analiz ettik ve totobo sitesi hakkında sizlere geniş çaplı bir yazı hazırladık. Totobo Giriş nasıl yapılır nasıl üye olunur ve benzeri sorularınızı bu makalemizde cavaplıyoruz.

Totobo sitesi öncelikle bilmenizde fayda var ki kapalı devre bir oyun sitesidir. Adından da anlaşılacağı gibi site girişler direk olarak bets10 , 1xbet veya benzeri siteleri gibi olmuyor. Siteye girmeye çalıştığınız da karşınıza ilk başta boş bir ekran içiresin de sadece Kullanıcı adınız / Parolanız’ı girebileceğiniz kutucuklar çıkıyor. Bu kutucuklara kullanıcı adınızı ve şifrenizi girmeden sitenin içeriğini göremiyorsunuz.

Peki Üye olabilir Giriş Yapabilirsiniz.

Totobo sitesinin Türkiye’genelin de yüzler ce hatta binlerce sayıya ulaşmış bayisi var diyebiliriz. Hem internet üzerinde hem de size en yakın semtte mutlaka bir totobo bayisinin varlığı mevcuttur. Bu bayilerden biri ile iletişime geçerek kendinize bir totobo hesabı açtırabilir ve size verilen kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yapabilirsiniz.

Totobo Para Yatırım/Çekim

Yukarıda da belirtiğimiz gibi nasıl ki üyelik açmak için bir bayi gerekiyorsa para yatırımı ve sonrasında kazandığınız parayı çekmeniz için de o bayi ile irtibat içerisinde olmanız gerekiyor. Size kullanıcı adı ve şifre veren bayiniz sizin ile totobo arasında bir köprü oluşturuyor. Fakat bu köprünün öbür tarafına geçme şansınız neredeyse imkansız. Yani bayinizi aşarak totobo’nun kendisine ulaşma şansınız yok. Zaten ulaşsanız da şayet yaşamış olduğunuz soruna yada sorunlarınıza cevap alamazsınız.

Totobo Canlı Yardım

Totobo sitesinin içerisin de bulunan canlı yardım hizmeti sadece site içerisin de bulunan oyunlar da yaşadığınız  sorunlar yada kuponlarınız da yaşadığınız sorunlar için var. Yani bu canlı yardım size başka konularda yardımcı olamaz. Yine buradan da anlaşıldığı gibi tek muhatabınız bayiniz. İşte bu durum da da ortaya şu çıkıyor ki bayiniz mutlaka güvenilir olmalı.

Totobo’da kazandım paramı kimden alacağım ?

Dönüp dolaşıp aynı yerlere gelmek istemesek de konu bizi yine aynı yere getiriyor. Yine bayiniz ile aranızda olan bir konudur bu konu. Totobo sitesi sadece bayilere komisyon karşılığında alt yapısını kullanması için izin verir ve bu bayi de değişik reklam teknikleri ile yada çevresinde sevilen biri ise üyeler kazanır. Kendi bayiliği üzerinden üyelere oyun oynatır ve üyeler kazandığın da da kendi bütçesi doğrultusun da ödeme yapar. Bayinizin sizin kazandığınız parayı ödeyeceğini bilerek hareket etmenizi tavsiye ediyoruz. Belki de yüksek paralar kazandığınız da ödemenizi alamayacaksınız. İşte bu yüzden dolayı üyelik açtırıp para yatırıp oyun oynayacağınız bayinin güvenli olmasına dikkat ediniz.

Bahigo Ve Totobo 

Bir çok kişinin yanlış bildiği bir konuda sizleri uyarmak isteriz. Bazı web sitelerin de Bahigo ile Totobo ortak olarak belirtilmiş. Asla bir ortaklıkları olmadığını bizzat totobo yetkililerinden teyit ettik. Kesin olan bu bilgiyi de paylaştıktan sonra sizlere internet üzerinde totobo bayiliği yapan totobogiris.org sitesinin youtube kanalının ismini ve linki payaşalım

Totobo Youtube Kanalı : https://www.youtube.com/channel/UC8UCmXxB2jmwCzgbbUI_NLg

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Open chat
Totobogiris.org